مسابقات Six Invitational 2019 بازی Rainbow 6 آغاز شد

مسابقات Six Invitational 2019 بازی Rainbow 6 آغاز شد

احمد هاتفی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

در تازه ترین اخبار بازی Rainbow 6 Siege شاهد مشخص شدن زمان و مکان اولین تورنومنت این عنوان در سال ۲۰۱۹ هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

مسابقات Six Invitational 2019 بازی Rainbow 6 آغاز شد

Six Invitational 2019 مسابقه یک میلیون دلاری بازی Rainbow 6 Siege می باشد که قرار است با حضور ۱۶ تیم برتر جهان در پلتفرم PC برگزار شود.

اولین مرحله مسابقات از امروز (۱۱ فوریه – ۲۲ بهمن) انجام می شود که در مونترال کانادا جریان خواهد داشت. این مسابقات در دو مرحله گروهی و تیمی برگزار می شود.

جایزه این رویداد بیش از یک میلیون دلار اعلام شده است که به لطف آیتم‌ های جانبی و درصدی که از هر آیتم به مجموع جوایز اضافه می‌ شود، در حال رشد خواهد بود.

Six Invitational 2019 , Ubisoft , Rainbow 6 , Rainbow Six Siege , eSports , مسابقات بازی رینبو , مسابقات بازی رینبو سیکس

 

Six Invitational از مهم ترین مسابقات eSports می باشد که در سرتاسر طرفدار میلیونی دارد. اگر علاقه‌ مند به دیدن پخش زنده بازی‌ ها هستید، می توانید با دنبال کردن کانال Rainbow6 در پلتفرم توییچ، از فردا تمامی مراحل مسابقات را به صورت زنده مشاهده کنید.

همچنین این رویداد روی پلتفرم یوتیوب نیز پوشش داده خواهد شد و بازی‌ های هر مرحله در بخش آرشیو ویدیوهای توییچ، ذخیره خواهد شد.

از اتفاقات جالب توجه این مسابقات گزارش بازی ها به ۱۵ زبان مختلف دنیا می باشد و همچنین برای کسانی که بازی ها را به صورت زنده پیگیری کنند جوایزی در نظر گرفته خواهد شد.

Six Invitational 2019 , Ubisoft , Rainbow 6 , Rainbow Six Siege , eSports , مسابقات بازی رینبو , مسابقات بازی رینبو سیکس

برای این که آویزهای (Charm) مخصوص این رویداد را دریافت کنید باید حداقل یک ساعت زمان را برای دیدن مرحله اصلی مسابقات صرف کنید و در صورتی که ۲۵ ساعت زمان صرف کنید، می‌ توانید یک آویز الماسی به‌ دست آورید.

مرحله گروهی مسابقات به مدت چهار روز انجام خواهند شد و شانزده تیم حاضر در این مرحله در چهار گروه تقسیم شده‌ اند.

بازی افتتاحیه ساعت ۱ بامداد روز دوشنبه برگزار شد. از هر گروه، دو تیم برتر به مرحله بعدی راه پیدا می‌ کنند. مرحله دوم مسابقات بعد از یک روز استراحتآغاز می شود که به مدت سه روز، به صورت تک حذفی پیگیری می‌ شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: اپراتورهای جدید بازی Rainbow 6 لو رفتند

ویدیو: اپراتور جدید بازی Rainbow 6

ویدیو: اطلاعات نقشه جدید بازی Rainbow 6

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Rainbow 6 با محوریت آپدیت Operation Chimera

بررسی اپراتورهای Rainbow Six Siege (بخش دوم)

منبع:

Liquipedia

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات