ماد ۵ به ۵ بازی Battlefield V

ماد ۵ به ۵ بازی Battlefield V

پیمان ادیب ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به خبر های منتشر شده در مورد بازی Battlefield V ماد ۵ به ۵ برای این بازی ساخته نخواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

ماد ۵ به ۵ بازی Battlefield V

ماد های ۵ به ۵ جزو یکی از مهم ترین ماد ها در دنیای بازی های ویدئویی هستند، اکثر بازی هایی که دارای تورنمنت های جهانی هستند و مسابقات رسمی آنها هر ساله برگزار می شود به صورت ۵ به ۵ انجام می شود.

می توان بازی های زیادی را در این باره پیدا کرد که دارای این ماد هستند و بسیار معروف و محبوب نیز می باشند، Dota 2، CS:GO، Heroes of the Strom و League of Legends جزو این دسته بازی ها هستند که سالانه مسابقات بسیاری با محوریت این بازی ها برگزار می شود.


بیشتر بدانید: در نمایشگاه E3 2019 مپ جدید Maritia بازی Battlefield V معرفی شد


امروز نیز شاهد انتشار خبری در مورد بازی Battlefield V هستیم که به نظر می رسد ساخت ماد ۵ به ۵ این بازی متوقف شده است و احتمالا شاهد انتشار این قسمت برای بازی نخواهیم بود.

Ryan McArthur تولید کننده ارشد DICE در این باره گفته است:

ماد 5 به 5 بازی Battlefield V کنسل شد

ماد ۵ به ۵ بازی Battlefield V کنسل شد

«تصمیم گیری اینکه ماد ۵ به ۵ این بازی ساخته نشود کار بسیار سختی بود، ولی در این میان با توقف پروژه ماد ۵ به ۵ می توانیم بر روی برطرف سازی باگ های بازی و همچنین تولید محتوایی بهتر برای بازی تمرکز کنیم. با این حال ما هنوز نیز در حال تلاش هستیم تا یک فضای رقابتی برای این بازی ایجاد کنیم تا همه از این بازی لذت ببرند. ما می دانیم که در حال حاضر نیز یک فضا و حالت رقابتی در بازی وجود دارد ولی قصد داریم تا با بازیکنان رابطه بیشتر و بهتری داشته باشیم تا بتوانیم نیاز هایی که در بازی دارند را رفع کنیم. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا فضای رقابتی شکل گرفته در Battlefield V را بهبود ببخشیم.»

او همچنین در مورد پچی که در آینده برای این بازی منتشر شد اشاره کرد و گفت که مشکلات زیادی از قبیل صدا و فیزیک بازی را حل خواهد کرد. Ryan McArthur همچنین قول داده است که بالاترین رنک ممکن در بازی Battlefield V را افزایش خواهند داد.

شما این قابلیت را خواهید داشت تا به رنک هایی بالاتر از ۵۰ فکر کنید و با شروع دریافت XP در بازی، به فکر رسیدن به رنک ۵۰۰ باشید. به گفته ی او خبر های بیشتری در مورد پچ آینده این بازی به تدریج منتشر خواهد شد.

بازی Battlefield V هم اکنون برای Xbox One، PS4 و PC قابل دسترسی است.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات