نام آخرین فیلم ۰۰۷ به زودی منتشر خواهد شد

نام آخرین فیلم ۰۰۷ به زودی منتشر خواهد شد

امیر پورمحمد ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

همیشه انتشار اخبار و اطلاعات فیلم‌های جیمز باند (James Bond) به صورت یک معما یا یک اعلام غیر منتظره بوده است. از همین رو بیست و پنجمین قسمت سری فیلم‌های جیمز باند که نزدیک به نیم قرن است در حال پخش هستند نیز از این قانون پی روی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

نام آخرین فیلم ۰۰۷ به زودی منتشر خواهد شد

از چندین ماه گذشته که خبر ساخته شدن قسمتی دیگری از سری فیلم‌های جیمز باند منتشر شده اطلاعات د مورد داستان و حتی تیم بازیگری این فیلم در هاله ای از ابهام به سر برده است اما اکنون  کم کم این فیلم به افشا شدن رازش نزدیک می شود.


بیشتر بدانید: Daniel Craig بار دیگر در نقش جیمز باند


تا کنون تنها ترین اطلاعاتی که به صورت رسمی تائید شده است این خبر است که آقای دنیل کریگ (Daniel Craig) در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت. لازم به ذکر است پس از اصرارهای بسیار از سوی سازندگان و صد البته طرفداران این فیلم، آقای دنیل کریگ برای آخرین بار بازی در نقش جیمز باند را قبول کرد.

آخرین حضور دنیل کریگ در فیلم جیمز باند

آخرین حضور دنیل کریگ در فیلم جیمز باند

از سویی نیز ماه گذشته به صورت رسمی تائید شد که آقای رامی مالک (Rami Malek) نقش منفی فیلم را بازی خواهد کرد. گذشته از این دو خبر و نام کارگردان مجموعه یعنی آقای کری فوکوناگا (Cary Fukunaga)، هیچ اطلاعات به درد بخوری در مورد فیلم در دست نیست.


بیشتر بدانید: دعوت کارگردانان فیلم ۰۰۷ از Idris Elba برای بازی در نقش جیمز باند


اما نگران نباشید، با توجه به اعلام رسمی سازندگان این چهار شنبه اطلاعات کامل در مورد فیلم منتشر خواهد شد. امروز صبح توییتر رسمی شخصیت جیمز باند پستی با مضمون:

«افشاگری. هر آنچه در مورد بیست و پنجمین قسمت فیلم جیمز باند نیاز دارید این چهار شنبه اعلام خواهد شد.»

به صورت رسمی اعلام کرد، این هفته اخباری مهم در مورد تاریخ اکران، شروع فیلم برداری، لیست بازیگران و شاید هم داستان فیلم منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است تا کنون هیچ نام مشخص نیز برای فیلم انتخاب نشده است و بی شک این چهار شنبه نام رسمی فیلم نیز منتشر خواهد شد.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات