فروش Sekiro: Shadows Die Twice به ۴ میلیون رسید

فروش Sekiro: Shadows Die Twice به ۴ میلیون رسید

پیمان ادیب ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی Sekiro: Shadow Die Twice با توجه به آخرین اخبار بازی توانسته است تا به فروش نزدیک به ۴ میلیون نسخه برسد. با گیمر همراه باشید.

 

فروش Sekiro: Shadows Die Twice به ۴ میلیون رسید

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در زمان انتشار بسیار موفق ظاهر شده بود، این بازی توانسته بود با فروش نزدیک به ۲ میلیون نسخه در ۱۰ روز و همچنین فروش ۱۰۰ هزار نسخه در ۲۴ ساعت اول، رکورد خوبی برای کمپانی FromSoftware به جا بگذارد.

با توجه به اخباری که در فضای اینترنت در مورد این بازی منتشر شده است می توان استدلال کرد که این بازی تا آخر ماه ژوئن توانسته است تا ۳.۸ میلیون نسخه از این بازی را به سراسر دنیا ارسال کند.


بیشتر بدانید: نمرات بازی Sekiro: Shadows Die Twice مشخص شد


اگر بخواهیم بازی های قبلی این کمپانی را بررسی کنیم باید بگوییم که بازی مانند Dark Souls در عرض یک سال و نیم ۲.۳۷ میلیون نسخه و Dark Souls 2 توانسته بود تا ۲.۵ میلیون نسخه را در یک سال به فروش برساند.

رکورد جدید در فروش بازی Sekiro: Shadows Die Twice

رکورد جدید در فروش بازی Sekiro: Shadows Die Twice

ولی این ارقام برای بازی Dark Souls 3 فرق می کند، این بازی با موفقیتی بیشتر نسخه به ۲ نسخه ی قبلی توانسته بود تا ۳ میلیون نسخه در عرض چند ماه به فروش برساند.

با توجه به این ارقام می توان گفت Sekiro: Shadows Die Twice به مراتب بهتر از Dark Souls 3 عمل کرده است و فروش این بازی موفق تر بوده است.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice هم اکنون برای کنسول های Xbox One، PS4 و PC قابل دسترسی است.

منبع:

https://www.pcgamesn.com/sekiro-shadows-die-twice/sekiro-sales

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات