پیش فروش کنسول PS5 با قیمت نجومی

پیش فروش کنسول PS5 با قیمت نجومی

احمد هاتفی ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

با این که هیچ اطلاعاتی از شک و شمایل و قیمت PS5 به بیرون درز پیدا نکرده، اما یک سایت سوئدی پیش فروش این کنسول را با قیمتی نجومی آغاز کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

پیش فروش کنسول PS5 با قیمت نجومی

عدم حضور سونی در نمایشگاه E3 2019 شایعات بسیاری درباره کنسول جدید این کمپانی ایجاد کرد و در نهایت سونی تایید کرد که در حال کار بر روی کنسول نسل نهمی خود هستند که قرار نیست تا قبل از سال ۲۰۲۰ رسما رونمایی شود.

این اخبار رسمی باعث شد تا کمی از تب و تاب شایعات کمتر شود ولی با این حال بحث بر روی طرح و سخت افزار این کنسول هنوز هم پابرجا و داغ است و قیمت آن هم یکی از مواردی است که گیمرها نگرانش هستند.

قیمت PS5 رسما اعلام نشده است

قیمت PS5 رسما اعلام نشده است

جدیدا یک سایت سوئدی اقدام به پیش فروش کنسول پلی استیشن ۵ کرده است و قیمت آن را ۹۹۹۹ کرون سوئد در نظر گرفته است که مبلغی معادل ۱۰۳۲ دلار یا ۸۵۳ پوند می باشد.

حال اگر کرون را به پول کشور خودمان تبدیل کنیم، چیزی حدود ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می شود که در این صورت کمی دور از دسترس خواهد بود.

البته این مبلغ حالت Placeholder دارد، یعنی این قیمت تا زمان معرفی رسمی و تعیین یمت باقی خواهد ماند و اگر قیمت رسمی کمتر از آن چیزی باشد که این سایت اعلام کرده است، باقی پول به حساب کاربران بازخواهد گشت.


بیشتر بدانید: آگهی استخدام سونی برای نسل بعدی PlayStation


اما بازهم انتخاب چنین رقمی، تصمیم عجیبی از طرف مسئولان سایت Media Markt است؛ مخصوصاً وقتی که به یاد بیاوریم پلی استیشن ۳ با قیمت ۴۹۹ و ۵۹۹ دلاری خود (در دو مدل مختلف) به سوژه‌ ای عظیم در اوایل نسل گذشته تبدیل شده بود.

قبل از این هم مارک سرنی که یکی از اعضای ارشد در طراحی کنسول پلی استیشن ۵ می باشد، گفته است که این کنسول با قیمتی متناسب با سخت افزارش منتشر خواهد شد.

قابلیت ها و ویژگی های نسل بعدی کنسول پلی استیشن

قابلیت ها و ویژگی های نسل بعدی کنسول پلی استیشن

در صفحه پیش خرید کنسول PS5 در این سایت سوئدی خبری از اطلاعات جدیدی نیست و تنها به اطلاعاتی همچون استفاده از پردازنده‌ ای مطابق استانداردهای نسل سوم پردازنده‌ های Ryzen تولید شرکت AMD و همین‌ طور بهره‌ گیری از حافظه SSD که باعث کمرنگ شدن لودینگ بازی‌ ها می‌ شود و البته قابلیت پشتیبانی از بازی‌ های پلی استیشن ۴ (Backward Compatibility) اشاره شده است.

شما چه انتظاری از کنسول PS5 دارید؟

منبع:

GamesRadar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات