شایعه: انتشار بازی The Last of Us 2 در اوایل سال ۲۰۲۰

شایعه: انتشار بازی The Last of Us 2 در اوایل سال ۲۰۲۰

احمد هاتفی ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

«جیسون شرایر» خبرنگار معروف در زمینه بازی های ویدیویی می باشد که به تازگی اعلام کرده است بازی The Last of Us 2 در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر می شود. با گیمر همراه باشید.

 

شایعه: انتشار بازی The Last of Us 2 در اوایل سال ۲۰۲۰

چند ماهی است که شایعات درباره تاریخ انتشار بازی The Last of Us 2 به اوج خود رسیده و ناتی داگ هم سکوت پیشه کرده تا فعلا طرفداران دو آتشه این عنوان تشنه تر بشوند.

پیش از شرایر احتمالات درباره تاریخ انتشار بازی مربوط می شد به فصل پاییز و برخی دیگر می گفتند در ماه سپتامبر این بازی در دسترس کاربران خواهد بود، اما یک منبع قابل اعتماد گفته است که نباید قبل از سال ۲۰۲۰ منتظر این اثر باشیم.

The Last of Us 2 احتمالا اوایل سال 2020 منتشر می شود

The Last of Us 2 احتمالا اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر می شود

جیسون شرایر درباره تاریخ عرضه بازی  گفته است:

«به نظر می‌ رسد بازی Death Stranding برای عرضه در نوامبر ۲۰۱۹ آماده می‌ شود. از طرف دیگر تاریخ عرضه The Last of Us 2 که پیش از این برای پاییز ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده بود، طبق شنیده‌ های من به اوایل سال ۲۰۲۰ منتقل شده است، شاید فوریه ۲۰۲۰؟ در هر حال سال آخر پلی استیشن ۴، سال دیوانه‌ واری خواهد بود.»


بیشتر بدانید: شایعه: بازی GTA 6 پروژه بعدی Rockstar خواهد بود


Death Stranding جدیدترین اثر هیدئو کوجیما است که قبل این ساخت مجموعه Metal Gear را در دست داشت و حال مشغول به ساخت مراحل پایانی بازی استودیو اختصاصی خودش است؛ این عنوان در تاریخ ۱۷ آبان منتشر خواهد شد.

Death Stranding انحصاری PS4 نخواهد بود

Death Stranding انحصاری PS4 نخواهد بود

کوجیما پس از مشکلاتی که با کمپانی Konami پیدا کرد از این کمپانی جدا شد و استودیو خود را با نام Kojima Productions بنا کرد و حال یکی از مرموزترین بازی های ویدیویی توسط این استودیو در حال توسعه می باشد.

به غیر از بازی مورد انتظار هیدئو کوجیما، بازی Ghost of Tsushima هم تاریخ انتشارش تا به حال تعیین نشده است و باید دید سونی سال روبرو را چگونه آغاز خواهد کرد!

منبع:

Push Square

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات