گیم‌تیوب: صحنه مرگ تمامی تبه کاران اصلی سری Call of Duty

گیم‌تیوب: صحنه مرگ تمامی تبه کاران اصلی سری Call of Duty

پیمان ادیب ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

امروز می خواهیم نگاهی داشته باشیم به صحنه های مرگی که بازیکنان سری Call of Duty با آنها آشنا هستند. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: صحنه مرگ تمامی تبه کاران اصلی سری Call of Duty

داستان بازی های Call of Duty همیشه به گونه ای بوده است که در آن شاهد افراد تبه کار یا همان آدم بدها بوده ایم که در مقابل آنها بازی به شما این فرصت را می دهد تا با عنوان آدم خوب ها با آنها مبارزه کنید و افراد تبه کار را شکست دهید.

در داستان بازی های Call of Duty پس از چند ساعت گیم پلی هیجان انگیز بالاخره بازیکن این موقعیت را پیدا می کند تا با اصلی ترین عامل بدی در بازی درگیر شود و او را بکشد.


بیشتر بدانید: تغییر سیستم تعویض خشاب Call of Duty: Modern Warfare


مسلما پس از تلاش چند ساعته یک گیمر برای اتمام بازی کشتن فردی که در بازی عامل تمامی بدی ها است بسیار هیجان انگیز است و باعث می شود تا بازیکن از تمام قدرت خود برای کشتن آن فرد استفاده کند.

صحنه مرگ ژنرال شفرد در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

صحنه مرگ ژنرال شفرد در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

البته در قسمت های پایانی بازی همیشه اتفاقات خوب نمی افتد برای مثال در بازی Call of Duty: Modern Warfare 1 شاهد جدا شدن Captain Price از Soap هستیم و در قسمت دوم این سری نیز Soap به شدت مجروح می شود ولی می تواند تا ماموریت را با موفقیت به پایان برساند.

خوب یا بد، می توان گفت که قسمت های پایانی بازی Call of Duty بسیار هیجان انگیز هستند و سازندگان این بازی توانسته اند تا به امروز با روشی که از سال ۲۰۰۴ و با ساخت Call of Duty: Modern Warfare 1 در پیش گرفته اند همچنان بازیکنان را راضی نگه دارند.

در این ویدئو می توانید تمامی صجنه های مرگ تبه کاران اصلی بازی را مشاهده کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات