SDCC: سریال فانتزی Carnival Row معرفی شد

SDCC: سریال فانتزی Carnival Row معرفی شد

امیر پورمحمد ۲۹ تیر ۱۳۹۸ نظرات

چندی قبل در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو (Comic-Con: San Diego) سریال کارنوال رو (Carnival Row) شرکت آمازون (Amazon) رو نمایی شد. با گیمر همراه باشید.

 

SDCC: سریال فانتزی Carnival Row معرفی شد

روز گذشته طی پنل خبری که کمپانی آمازون برای خود در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو تدارک دیده بود، سریالی دنباله دار از بخش آمازون پرایم (Amazon Prime) خود را معرفی کرد. این سریال که کارناوال رو  نام دارد روایت کننده داستان جنگ میان موجودات افسانه ای و انسان‌هاست که در دنیایی خیالی با حال و هوای زمان جنگ داخلی آمریکا روایت می شود.

Cara Delevingne در سریال Carnival Row

Cara Delevingne در سریال Carnival Row

در واقع می توان گفت این فیلم با الهام گیری از جنگ داخلی آمریکا که میان شمال و جنوب این قاره پهناور رخ داده است این بار انسان‌ها و موجودات افسانه ای را رو در روی هم قرار می دهد. البته شاید بتوان این فیلم را یک خط زمانی متفاوت‌تر از فیلم درخشان (Bright) که سال پیش از شبکه نتفلیکس (Netflix) و با هنرنمایی ویل اسمیت (Will Smith) منتشر شد دانست.


بیشتر بدانید: Comic-Con 2018: ادامه سریال Buffy the Vampire Slayer ساخته می شود  


جالب است بدانید این سریال در دو پنل جداگانه به صورت هم زمان معرفی شد. این اتفاق زمانی جالب می شود که بدانید هر پنل پوشش دهنده بخشی از داستان و دیدگاه خاصی از داستان بوده است.

Orlando Bloom در سریال Carnival Row

Orlando Bloom در سریال Carnival Row

یکی از پنل‌ها با تأکید به شخصیت کارآگاه و سرباز ارتش انسان‌ها (با بازی اورلاندو بلوم) و پنل دیگر با تأکید بر شخصیت فانتزی پری (با بازی کارا دلوین) بر گذار شد. این دو شخصیت که در میانه جنگ عاشق هم دیگر می شوند بخش عمده داستان این سریال را تشکیل خواهند داد.


بیشتر بدانید: Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد


از سایر بازیگران این سریال علاوه بر کارا دلوین (Cara Delevingne) و اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) می توان به دیوید جیاسی (David Gyasi) و کارلا کروم (Karla Crome) اشاره کرد.

این سریال به کارگردانی جان امیل (Jon Amiel) و سرمایه گذاری شرکت آمازون از اواخر سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات