هزینه انحصاری کردن Control توسط Epic Games لو رفت

هزینه انحصاری کردن Control توسط Epic Games لو رفت

پیمان ادیب ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

Epic Games مدتی است که به دنبال انحصاری کردن بازی ها برای فروشگاه اینترنتی خود می باشد و Control یکی از این بازی هاست. با گیمر همراه باشید.

 

هزینه انحصاری کردن Control توسط Epic Games لو رفت

به تازگی یک گزارش از میزان درآمد ۵۰۵ Games که کمپانی منتشر کننده بازی Control می باشد عرضه شده است که نشان می دهد این کمپانی امسال نزدیک به ۹.۴۹ میلیون یورو که به دلار می شود ۱۰.۵ میلیون از طریق فروش این بازی به صورت انحصاری به PS4 درآمد داشته است.

این انحصاری شدن بازی Control فقط برای نسخه های فروش رفته برای PC صورت گرفته است، Epic Games مدت زیادی است که با در نظر گرفتن منافع سازندگان بازی آنها را به فروشگاه خود می کشاند.

بنا بر گزارش ها به نظر می رسد که تنها Epic Games بازی Control را به صورت انحصاری خریداری کرده است وخبری از سایر کمپانی ها مانند Sony و Microsoft نیست.


بیشتر بدانید: نمرات بازی Control مشخص شد


در ضمن این را هم باید در نظر بگیریم که قسمتی از درآمد حاصل از فروش بازی Control به حساب Epic Games ریخته می شود که به نظر می رسد رقم قابل توجهی باشد.

بازی انحصاری Control بر روی Epic Games

بازی انحصاری Control بر روی Epic Games

قبلا ها نیز شایعاتی در مورد مبالغ هنگفتی که Epic Games برای انحصاری کردن بازی ها پرداخت کرده بود منتشر شده بود که بعضی ها این مبالغ را جدی نمی گرفتند، ولی با مشخص شدن رقم انحصاری شدن بازی Control باید بگوییم به نظر می رسد Epic Games راه خود را پیدا کرده است.

بنا به گفته های سازندگان بازی در آینده شاهد انتشار DLC هایی برای بازی Control خواهیم بود، در ضمن پس از انتشار این بازی تعدادی نیز آپدیت برای حل کردن مشکلات و باگ های درون بازی ارائه شده است.

بازی Control هم اکنون بر روی کنسول های PS4 و Xbox One و همچنین PC موجود است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات