بازی Elden Ring نسخه تکامل یافته Dark Souls خواهد بود

بازی Elden Ring نسخه تکامل یافته Dark Souls خواهد بود

پیمان ادیب ۰۳ تیر ۱۳۹۸ نظرات

خبرهای جدید از بازی Elden Ring که در حال طی مراحل ساخت و طراحی می باشد منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Elden Ring نسخه ای تکامل یافته از Dark Souls خواهد بود

کمپانی سازنده بازی های Dark Souls یعنی From Software که توسط Hidetaka Miyazaki مدیریت می شود، در مصاحبه ای جدید بازی IGN در مورد بازی نقش آفرینی جدید این کمپانی Elden Ring اطلاعاتی جدید را منتشر کرده است.

او در مورد گیم پلی بازی صحبت کرده است و اینکه به سیستم بازی Dark Souls شباهت زیادی دارد و یک نسخه تکامل یافته از آن سری می باشد. Hidetaka Miyazaki در مورد بازی گفته است:

«بازی Elden Ring یک بازی سوم شخص و به سبک نقش آفرینی می باشد که دارای تنظیمات فانتری زیادی است. گیم پلی بازی با سری بازی های Dark Souls تفاوت زیادی ندارد ولی این به این معنی نیست که این دو بازی دارای گیم پلی یکسان خواهند بود. اما شما می توانید بگویید که بازی Elden Ring در همان حال و هوای Dark Souls ساخته شده است

بازی Elden Ring شباهت زیادی به Dark Souls خواهد داشت

بازی Elden Ring شباهت زیادی به Dark Souls خواهد داشت

طبق اطلاعاتی که در دسترس است اگر بخواهیم نگاه کلی به بازی داشته باشیم، باید بگوییم بازی Elden Ring توسط From Software و Bandai Namco در حال ساخت است. این بازی که یک بازی به سبک اکشن نقش آفرینی است در دنیای اتفاق می افتد که توسط Hidetaka Miyazaki طراحی شده است.


بیشتر بدانید: E3 2019: معرفی بازی Elden Ring


Hidetaka Miyazaki طراح اصلی سری بازی های Dark Souls است که تاثیر بسیار زیادی در صنعت طراحی بازی ها داشته است. در این میان باید به George R. R. Martin که نویسنده پرفروش ترین رمان در مجله New York Times به نام A Song of Ice and Fire است نیز اشاره کرد که نیز در طراحی این بازی نقش داشته است.

 

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات