باس اول بازی Bloodborne ابتدا قرار بود همراه شخصیت اصلی شود

باس اول بازی Bloodborne ابتدا قرار بود همراه شخصیت اصلی شود

احمد هاتفی ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی اطلاعاتی از بازی Bloodborne منتشر شده است که نشان می دهد ابتدا قرار بود باس اول بازی همراه کاراکتر اصلی باشد و به او در مراحلی کمک کند. با گیمر همراه باشید.

 

باس اول بازی Bloodborne ابتدا قرار بود همراه شخصیت اصلی شود

Father Gascoigne اولین باس بازی بلادبورن است که از قضا یکی از سرسخت ترین و سریع ترین باس های بازی محسوب می شود.

اما به تازگی اطلاعاتی از این کاراکتر منتشر شده است که نشان می دهد سازندگان ابتدا در نظر داشتند وی را به عنوان همراهی برای شخصیت اصلی بازی قرار دهند تا در برخی از مراحل به وی کمک کند.

همیشه شاهد این بوده ایم که بازی های ویدیویی ابتدا با یک نظریه ساخته می شوند ولی رفته رفته جریان بازی طوری پیش می رود که سازندگان مجبور می شوند دست به تغییراتی بزنند.

بازی بلاد بورن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و میازاکی هم تغییراتی را در نسخه نهایی اثر خود اعمال کرده است.

پدر گاسکوئین باس اول بازی

پدر گاسکوئین اولین باس بازی بلادبورن است که حرکات خشن و سریعی دارد و در واقع قصد دارد میزان آمادگی بازیکن را بسنجد.

همچنین می‌توان قبل از مبارزه با پدر گاسکوئین، در شرایطی از او برای از بین بردن Cleric Beast هم کمک گرفت، ولی بعد از آن دیگر خبری از گاسکوئین به عنوان یار کمکی نخواهد بود.

«لنس مک‌ دانلد» یکی از دیتا ماینرهای آثار استودیو From Software می باشد که به تازگی ویدیویی از فاز آلفای بازی Bloodborne منتشر کرده است که نشان می دهد پدر گاسکوئین همراه شخصیت اصلی مشغول شکار هیولاها می باشد.

میتونست صحنه های به مراتب جالب تری با حضور گاسکوئین ایجاد شود

با توجه به این ویدیو می توان دریافت که پدر گاسکوئین در نسخه آلفا مشغول شکار هیولاها می باشد و بعد از آن به کمک شخصیت اصلی می آید ولی وی بازهم مرموز است و گاهی خنده شیطانی می زند که ترس در دل هر بازیکنی را زنده می کند.


بیشتر بدانید: مقایسه بازی Bloodborne با Dark Souls 3


با این که شاهد همکاری پدر گاسکوئین با کاراکتر اصلی هستیم ولی مشخص نیست که آیا وی قرار بود در آینده به یکی از باس های بازی تبدیل شود یا خیر و آیا قرار بود این اتفاق در همان محل رخ دهد یا خیر؛ اما چیزی که روشن است این است که همکاری و قرار گرفتن این دو شخصیت کنار هم می توانست لحظات جالبی را خلق کند و اتمسفر بازی را به کل تغییر دهد.

با تمامی این اوصاف حتما هیدتاکا میازاکی به عنوان کارگردان بازی نکاتی را در نظر گرفته و در نهایت تصمیم به حذف بخش هایی از بازی را گرفته است.

گاسکوئین خیلی سریع و خشن هست

شاید یکی از این نکات القا کردن همان حس ترس و وحشت از تنها بودن در دنیای رعب آور بازی باشد که یکی از لذت بخش ترین حس ها محسوب می شود.

البته این تنها مورد حذف شده در مورد شخصیت پدر گاسکوئین نیست و برای مثال او در نسخه‌ های اولیه بازی، دیالوگ‌ های متفاوتی بعد از کشتن بازیکن داشته است، از جمله استفاده از عبارت Umbasa بعد از بردن نبرد؛ عبارتی که دوست‌ داران بازی‌ های میازاکی از Demon’s Souls با آن آشنا هستند.

در ادامه می توانید تریلر جدیدی که از نسخه آلفای بازی بلادبورن منتشر شده است را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات