صدا پیشگی Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4 تائید شد

صدا پیشگی Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4 تائید شد

امیر پورمحمد ۲۷ آذر ۱۳۹۷ نظرات

کیانو ریوز (Keanu Reeves) در مصاحبه اخیر خود، حضور در انیمیشن بازی اسباب بازی چهار (Toy Story 4) را تائید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4 تائید شد

آقای کیانو ریوز به صدا پیشگی خواهد پرداخت. خبری که چند ماهه اخیر در فضای مجازی پخش شده است و ذهن بسیاری از سینما دوستان را به خود مشغول ساخته است. آقای ریوز در دهه گذشته با حضور در فیلم های محبوب و خوش ساختی همچون سه گانه ماتریکس (Matrix) و سری فیلم های جان ویک (John Wick)  خود را در دل طرفدارانش جا کرده است. ولی تا کنون آقای ریوز هیچ گونه تجربه صدا پیشگی نداشته است. زمانی که در انتظار نقد ها و بازخورد آخرین فیلم کیانو ریوز یعنی فیلم علمی تخیلی کپی ها بودیم خبر حضور وی در انیمیشن اسباب بازی منتشر شد.


بیشتر بدانید: حضور Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4 


ماه پیش در برنامه تاکشوی جیمی فالن بود که آقای تیم آلن (Tim Allen) صدا پیشه شخصیت بازلایتیر از حضور آقای ریوز در تیم صداپیشگان انیمیشن اسباب بازی چهار خبر داد. تیم آلن در این برنامه اینگونه در مورد حضور آقای ریوز گفت:

«اگر بگویم عروسک جدیدی که در این قسمت حضور خواهد داشت توسط چه کسی دوبلاِژ خواهد شد سورپرایز خواهید شد. فردی که به دوبله این شخصیت جدید خواهد پرداخت فرد بسیار خوبی است. او کسی نیست جز آقای کیانو ریوز.»

فیلم,سینما,انیمیشن,تاریخ اکران انیمیشن اسباب بازی چهار,بازیگران انیمیشن اسباب بازی چهار,صدا پیشگان داستان اسباب بازی چهار,کیانو ریوز در انیمیشن اسباب بازی چهار,آخرین فیلم کیانو ریوز,صدا پیشگی کیانو ریوز در انیمیشن اسباب بازی چهار,داستان اسباب بازی چهار, Toy Story 4, Keanu Reeves, Tim Allen, John Wick

اما پس از این مصاحبه هیچ گاه نه کمپانی سازنده و نه خود آقای ریوز در مورد حضورش در این انیمیشن سخنی به میان نیاورد تا اینکه چندی پیش طی مصاحبه ای که در مورد فیلم کپی ها با آقای ریوز شد، در مورد حضورش در این انیمیشن از وی سؤال پرسیده شد. آقای ریوز نیز در جواب اینگونه گفت:

«چند وقت پیش تماسی بدون انتظار از سوی افراد دوست داشتنی که در پیکسار مشغول به کار هستند با من گرفته شد. آن ها شخصیتی جدید را که در انیمیشن حضور خواهد  داشت را به من معرفی کردند و از من خواست در مورد کار بر روی این شخصیت فکر کنم. درست است ضبط دوبلاژ این شخصیت به پایان رسیده است ولی نمی توانم چیزی در مورد آن بگویم.»

خوب باید گفت کمپانی پیکسار کمی بیش از حد در مورد اخبار منتشره این انیمیشن مرموز عمل می کند. از سویی نیز جنجال های خبری بخشی از تبلیغات این روزه فیلم ها و انیمیشن های سینمایی شده است و باید به کمپانی پیکسار حق داد. در هر صورت حضور آقای ریوز در هر نقشی در این انیمیشن موجب محبوبیت بیاز پیش این انیمیشن خواهد شد.

 

انیمیشن داستان اسباب بازی چهار برای اکران در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستر جدیدی از انیمیشن Smallfoot منتشر شد

ریبوت انیمیشن Shrek ساخته می شود

خبر های جدید از فیلم John Wick: Chapter 3

 

منبع:

Collider

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات