واکنش مثبت گیمرها به Call of Duty: Modern Warfare

واکنش مثبت گیمرها به Call of Duty: Modern Warfare

پیمان ادیب ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare تنها چند روز پس از انتشار توانسته است تا نظر کاربران را به خود جلب کند. با گیمر همراه باشید.

 

واکنش مثبت گیمرها به Call of Duty: Modern Warfare

۲ روز از انتشار اولین تریلر از بازی Call of Duty: Modern Warfare می گذرد و این سوال در ذهن بازیکنان پیش می آید که آیا این بازی توانسته تا نظر گیمرها و کاربران را در اینترنت به خود جلب کند یا نه.

تریلر بازی اولین بار در یوتیوب توسط صفحه رسمی Call of Duty منتشر شد که از همان اوایل انتشار نشان داد که در آینده شاهد بازی خوبی از این سری خواهیم بود.

یکی از چیز هایی که نظر بسیاری از کاربرها را به خود جلب کرده بود، بازگشت Captain Price به بازی بود. خیلی از افرادی که سه گانه Modern Warfare را انجام داده اند او را می شناسند و مطمئنا یکی از کاراکتر های محبوب و شاید محبوب ترین آنها در این سری بازی ها باشد.


بیشتر بدانید: بازی Call of Duty: Modern Warfare بخش زامبی ندارد


بازگشت این کاراکتر به بازی، همانطور که گفتیم باعث شده تا بسیاری از بازیکنان هیجان زده شوند. اگر به قسمت نظرات کاربران در مورد تریلر بازی نگاهی بیندازیم خواهیم دید که بسیاری از کاربران از بازگشت Captain Price به بازی خوشحال هستند.

هم اکنون این تریلر در یوتیوب بیش از ۳۵۰ هزار بار لایک شده است و تعداد افرادی که این تریلر را نپسندیده اند، ۱۲ هزار نفر است. تعداد بازدیدها از این تریلر نیز عددی نزدیک به ۱۴ میلیون است.

چیزی که بیش از پیش بازیکنان و طرفداران Call of Duty را نگران این بازی می کرد این بود که مثل بازی Call of Duty: Infinite Warfare مورد پسندشان نباشد. در زمان انتشار تریلر بازی Call of Duty: Infinite Warfare انتقادهای بسیار تندی از این تریلر شد و تریلر این بازی هم اکنون ششمین ویدئو در یوتیوب است که بیشترین میزان دیس لایک را دارد.

آنچه که از تریلر Call of Duty: Modern Warfare معلوم است نشان می دهد که این بازی قصد دارد تا جنبه های مختلف جنگ را به ما نشان دهد. در تریلر گروه های زیادی از انسان ها را می بینیم که در حال جنگ یا فرار هستند که این خود نشان دهنده یکی از آثار جنگ ها است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان منتشر شود. این بازی دارای قسمت داستانی یک نفره، ماموریت های جانبی بازی(یک نفره و دو نفره) و قسمت آنلاین خواهد بود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات