E3 2019: سه DLC جدید The Division 2 معرفی شد

E3 2019: سه DLC جدید The Division 2 معرفی شد

پیمان ادیب ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

در کنفرانس Ubisoft در E3 2019 شاهد معرفی بخش هایی جدید از بازی The Division 2 بوده ایم. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: سه DLC جدید The Division 2 معرفی شد

حضور بازی The Division 2 چیزی بود که یوبیسافت قبلا در کانال یوتیوب خود به آن اشاره کرده بود ولی معلوم نبود که دقیقا قرار است از این بازی چه چیزی ببینیم.

بالاخره امروز و در طی کنفرانس یوبیسافت در E3 2019 این کمپانی از برنامه خود برای بازی The Division 2 پرده برداشت و به این اشاره کرد که قرار است ۳ بسته الحاقی در زمان های متفاوت در اختیار بازیکنان قرار گیرد.

اولین بسته الحاقی به نام D.C. Outskirts: Expeditions قرار است که قبل از سال میلادی جدید برای بازیکنان عرضه شود. این قسمت از بازی قرار است در شهر واشنگتن اتفاق بیفتد، سازندگان بازی قول داده اند که یک تجربه ی کاملا جدید را برای افرادی که این بازی را دارند در بسته الحاقی جدید ایجاد کنند.


بیشتر بدانید: سازندگان بازی The Division 2 در تماشای Death Stranding


بسته الحاقی دوم Pentagon: The Last Castle می باشد که از آنجا که در اسم این بسته الحاقی اشاره شده است قرار است اتفاقات این بسته الحاقی حول محور پنتاگون اتفاق بیفتد. قرار است در این بسته الخاقی بازیکنان به راز هایی پی ببرند که کسی از آنها خبر ندارد.

بسته الحاقی سوم که هنوز اسم آن معلوم نشده است قرار است سال میلادی بعد یعنی ۲۰۲۰ منتشر شود. با توجه به گفته های سازندگان بازی در مورد بسته های الحاقی این بازی، باید شاهد داستانی جذاب از هرکدام باشیم.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات