E3 2019: اضافه شدن VOLTA (فوتبال خیابانی) به FIFA 20 [بروزرسانی]

E3 2019: اضافه شدن VOLTA (فوتبال خیابانی) به FIFA 20 [بروزرسانی]

پیمان ادیب ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

با حضور بازی FIFA 20 در نمایگشاه E3 2019، شاهد معرفی قسمت جدید این بازی به نام VOLTA هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: اضافه شدن VOLTA (فوتبال خیابانی) به FIFA 20

بازی FIFA یکی از بهترین بازی های شبیه ساز فوتبال در دنیا است که هر ساله با اضافه شدن ویژگی های جدید تبدیل به یک بازی کامل تر می شود؛ ولی امسال یک قسمت جدید به این بازی اضافه شده است.

فوتبال خیابانی همیشه قسمتی جذاب در دنیای فوتبال بوده است. در فوتبال خیابانی آزادی عمل زیادتری وجود دارد که شما قادر به انجام تکنیک های بیشتری هستید. EA این خواسته طرفداران را در نسخه جدید یعنی فیفا ۲۰ گنجانده است.


بیشتر بدانید: مپ جدید Marita به بازی Battlefield V اضافه شد


سازندگان بازی قول داده اند تا در قسمت VOLTA که فوتبال خیابانی خواهد بود، انتظارات بازیکنان از یک بازی فوتبال خیابانی را بر آورده کنند.

در ضمن شما در این قسمت خواهید توانست تا لباسی را که می خواهید بر تن بازیکنانتان ببینید و همچنین قدرت انتخاب بین کاراکتر مرد و زن فراهم شده است.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

 

کمپانی الکترونیک آرتز در ادامه کنفرانسش اطلاعات تکمیلی درباره تغییرات گیم پلی بازی FIFA 20 و همچنین فوتبال خیابانی ارائه داده است.

بنابر آخرین اخبار در بخش VOLTA می توانید حالت های ۳ در مقابل ۳، ۴ در مقابل ۴ و ۵ در مقابل ۵ نفر را تجربه کنید.

EA برای هرچه جذاب تر کردن کنفرانس خود از چهره های سرشناسی همانند ریو فردیناند در این کنفرانس استفاده کرده بود که وی درباره بخش فوتبال خیابانی اعلام کرد که این عنوان نسخه ای غیر رسمی تر از بازی فیفا می باشد که حتی می توانید بدون دروازه بان به انجام آن بپردازید.

اما این آخر کار نیست، چرا که علاقه مندان به فوتسال نیز می توانند حالت کاملا رسمی این رشته ورزشی را در بازی FIFA 20 تجربه کنند.

همانند نسخه های پیشین حرکات تکنیکی و نمایشی یکی از المان های جذاب و اصلی بازی خواهد بود که با وجود بخش فوتبال خیابانی بیش از پیش نیز به چشم خواهد آمد.

برای هرچه واقعی تر کردن بخش فوتبال خیابانی کمپانی الکترونیک آرتز از زمین های بازی واقعی همانند زمین فوتبال خیابانی در توکیو یا زمین فوتبال خیابانی در آمستردام و برزیل استفاده کرده است تا حس و حال خوبی به گیمر منتقل شود.

گیمر دستی باز در شخصی سازی در بخش VOLTA خواهد داشت و می تواند از بین شخصیت مرد یا زن یکی را انتخاب کند و تغییراتی در ظاهر وی ایجاد کرده و حتی لباس های مورد علاقه اش را بر تن کاراکتر خود کند.

 

 تغییرات گیم پلی در بازی FIFA 20

الکترونیک آرتز در FIFA 19 توانست بخش های جذابی چون لیگ قهرمانان اروپا را به مجموعه خودش اضافه کند و لایسنس این لیگ را بعد از چندین سال از چنگ بازی PES دربیاورد اما نمی شود که این عنوان کاملا بی نقص بود و اشکالاتی نداشت.

یکی از مواردی که سال به سال شاهد پیشرفتش در سری فیفا هستیم، گیم پلی بازی می باشد که به لطف موتور بازی سازی Frostbite این مهم به دست آمده است.

الکترونیک آرتز در کنفرانس E3 2019 خود اعلام کرده است که تغییرات عمده ای در گیم پلی نسخه جدید بازی FIFA ایجاد شده است و با توجه به یک نظرسنجی از ۳۰۰۰ گیمر حرفه ای و غیرحرفه ای تصمیم گرفته شده تا در بخش های کنترل بازیکن پا به توپ، بدون توپ و فیزیک خود توپ تغییراتی جهت بهبود گیم پلی داده شود.

یکی از مواردی که کارگردان بازی FIFA 20 به آن اشاره کرده فیزیک توپ می باشد که گفته شده هنگام برخورد با بازیکنان فیزیک واقع گرایانه تری خواهد داشت و یا هنگام شوت زدن حالت های هرچه نزدیک تر به واقعیت را شاهد خواهیم بود.

در راستای تغییرات گیم پلی بازی، تغییراتی در سیستم دفاعی ایجاد که بنابر آن حالت دفاع خودکار و متکی به هوش مصنوعی کمی کاهش پیدا خواهد کرد و گیمر باید خودش این سیستم را مدیریت کند و حتی تکل زنی هم دست خود گیمر خواهد بود.

با این که شوت زنی در مجموعه فیفا کاری همیشه سخت بوده اما گفته شده است که این سیستم دستخوش تغییراتی شده و به عنوان مثال هنگامی که با دروازه بان تک به تک شوید کاری آسان تر نسبت به زمانی که محوطه جریمه شلوغ است، خواهید داشت.

اما یکی مهم ترین بخش هایی که باید تغییرات عمده ای روی آن انجام شود بخش ضربات آزاد و پنالتی می باشد که سال به سال بدتر می شود و گویا خود کمپانی EA هم متوجه این موضوع شده و گفته شده است که تغییراتی هم در این بخش رخ خواهد داد تا بازیکنان کنترل بیشتری روی ضربات خود داشته باشند و یک سیستم نشانه گیری دقیق را در بازی شاهد خواهیم بود.

علاوه بر تمامی این ها سرعت بازی هم تغییراتی را خواهد داشت و می توان انتظار داشت که سرعت های مختلفی دربازی تعبیه خواهد شد تا گیمرها در حالت مورد علاقه خود به انجام بازی بپردازند.

بازی FIFA 20 در تاریخ ۵ مهرماه منتشر خواهد شد.

اگر اشتراک سرویس EA Access داشته باشید می توانید در تاریخ ۲۸ شهریور ماه به بازی دسترسی داشته باشید و به مدت ۱۰ ساعت به انجام آن بپردازید.

تا زمان انتشار بازی اطلاعات کاملی از بخش های Career، Pro Club و Ultimate Team منتشر خواهد و گفته می شود این بخش ها هم دستخوش تغییرات عمده ای شوند.

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات