ویدیو: سومین تیزر مبهم از بازی Death Stranding

ویدیو: سومین تیزر مبهم از بازی Death Stranding

احمد هاتفی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

هیدئو کوجیما همانند روزهای گذشته تیزر کوتاهی از بازی Death Stranding را منتشر کرده است که جز ابهام چیزی برای علاقه مندانش به دنبال نخواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

سومین تیزر مبهم از بازی Death Stranding

هیدئو کوجیما در روزهای گذشته اقدام به انتشار تصاویر و تیزرهای کوتاهی از بازی Death Stranding کرده است که هرکدام هزاران سوال را در مغز طرفداران ایجاد کرده است.

Death Stranding بطور انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد

Death Stranding بطور انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد

کوجیما طی دو روز گذشته دو تیزر مبهم و نامفهوم از بازی را ارائه کرده است که تنها مورد قابل فهم دستانی هستند که از همان تیزر اول وجود داشتند با این تفاوت که در تیزر اول تنها یک دست وجود داشت، تیزر دوم دو دست و امروز که تیزر سوم منتشر شده است شاهد اضافه شدن دست سوم هستیم که می توان تصاویری را از طریقآن ها مشاهده کرد.


بیشتر بدانید: تیزر اول – نمایش کوتاه اما مرموز از بازی Death Stranding


انتشار سومین تیزر از بازی Death Stranding مصادف شده است با رویداد زنده ای که پلی استیشن از طریق صفحه توییچ خود برگزار می کند و طی آن تصاویری از بازی را منتشر می کند.

Death Stranding اولین اثر استویدو اختصاصی کوجیما می باشد

Death Stranding اولین اثر استویدو اختصاصی کوجیما می باشد

نام این رویداد Death Stranding: Tomorrow Is In Your Hands می باشد و در سومین تیزر هم شاهد این عبارت هستیم که به این معنی می باشد: «آینده در دستان تو قرار دارد.»


بیشتر بدانید: دومین تیزر مرموز از بازی Death Stranding


تا ساعتی دیگر قرار است اطلاعات و به احتمال زیاد نمایش جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شود و شایعه شده است که کوجیما بالاخره تاریخ انتشار دقیق این عنوان را اعلام خواهد کرد.

در ادامه می توانید تیزر سوم و کوتاه بازی Death Stranding را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر  

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات