شایعه: بازی GTA 6 پروژه بعدی Rockstar خواهد بود

شایعه: بازی GTA 6 پروژه بعدی Rockstar خواهد بود

پیمان ادیب ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی شایعاتی در مورد پروژه بعدی کمپانی Rockstar مطرح شده است که در این مطلب قصد داریم تا آنها را بررسی کنیم. با گیمر همراه باشید.

 

شایعه: بازی GTA 6 پروژه بعدی Rockstar خواهد بود

به تازگی یکی از کاربران در انجمن رسمی بازی GTA، یک عکس از رزومه یکی از کارکنان RockStar منتشر کرده است، این فرد که در قسمت هنر های سه بعدی راک استار کار می کند در رزومه خود گفته است که:

«من در قسمت طراحی وسیله کار می کنم. کار ما این است تا این وسیله ها را با بیشترین شباهت به دنیای واقعی طراحی کنیم. همچنین  در قسمت بسته های الحاقی بازی GTA V و GTA 6 که در آینده منتشر خواهد شد مشغول هستم.»

Rockstar تا به حال هیچ اطلاعیه ای در مورد نسخه ششم از بازی GTA منتشر نکرده است. اگر به آخرین بازی این سری نگاهی بیندازیم متوجه موفقیت بسیار بزرگ این بازی می شویم.

بازی GTA V پرفروش تری بازی طول تاریخ است، این بازی تا به حال توانسته است تا بیش از ۹۰ میلیون نسخه از بازی را به فروش برساند و درآمد حاصل از این بازی برای راک استار حدود ۶ میلیارد دلار برآورد شده است.

GTA V همچنین رکورد بیشترین فروش یک بازی پس از ۲۴ ساعت از انتشار بازی را در اختیار دارد و تریلر این بازی نیز بیشترین میزان بازدید را داشته است.


بیشتر بدانید: شایعه: بازی GTA VI بین دو شهر مختلف جریان خواهد داشت


با توجه به این اطلاعات بعید به نظر می آید که راک استار برنامه ای برای آینده این سری بازی موفق نداشته باشد. البته قبلا نیز خبر هایی در مورد GTA 6 منتشر شده بود که بعدا معلوم شد که تنها شایعه بوده اند و واقعیت نداشته اند.

حتی کاربری که عکس مورد نظر را منتشر کرده است در ادامه همان پست گفته:

«به نظر من فردی که در رزومه خود این اطلاعات را نوشته است یا قصد شوخی با دوستداران این سری بازی را دارد یا اینکه در نوشتن رزومه خود دچار اشتباه شده است. امکان ندارد که راک استار فردی را استخدام کند که قوانین مهم این کمپانی را نقض کند.»

با این حال حتی شوخی و یا اشتباه در مورد نسخه جدید از سری بازی GTA هم جذاب است و باعث می شود که بعضی بازیکنان بیش از پیش منتظر آن باشند.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات