شایعه: حضور شخصیت Erron Black در Mortal Kombat 11

شایعه: حضور شخصیت Erron Black در Mortal Kombat 11

پیمان ادیب ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

شایعاتی در خصوص حضور یکی از شخصیت های قبلی سری بازی Mortal Kombat 11 منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

شایعه: حضور شخصیت Erron Black در Mortal Kombat 11

کمپانی NetherRealm طبق روالی که پیش رو گرفته با انتشار تریلی از هر یک از کاراکتر های بازی از حضور آن ها در بازی رو نمایی می کند. در تریلر های بازی Mortal Kombat 11 شاهد حضور کاراکتر هایی مثل Kabal و Jade بوده ایم. ولی در این میان هیچ خبر رسمی مبنی بر حضور Erron Black منتشر نشده است.

به تازگی در فضای اینترنت اطلاعاتی در مورد Erron Black منتشر شده است که به احتمال زیاد حضور این کاراکتر در بازی Mortal Kombat 11 را قطعی می کند. این شایعات از اتشار یک عکس در وب سایت Reddit و قسمت مخصوص به بازی Mortal Kombat شروع شده است.

در کنار این عکس اطلاعات جدیدی در دسترس است که احتمالات حضور این کاراکتر در Mortal Kombat 11 را بیشتر می کند. یکی از کاربران Steam موفق به بررسی دیتابیس (DataBase) کمپانی Steam شده است که دراین دیتابیس فایلی به اسم TROPHY_ID_PERFORM_2_DIFFERENT_FATALITIES_WITH_ERR دیده می شود.


بیشتر بدانید: تاریخ عرضه بازی Mortal Kombat 11


اگر به آخرین قسمت این فایل دقت کنیم می بینیم که اسم اول Erron Black به صورت ERR دیده می شود. این گونه نشان دادن اسم در سری فایل های مربوط به Mortal Kombat 11 دیده می شود.

مثلا برای نشان دادن D’Vorah از DVO و برای Kabal و Jade از KAB و JAD استفاده شده است. در این میان شایعاتی هم در مورد حضور Jax، Noob Saibot منتشر شده است که با استفاده از بررسی فایل های بازی بدست آمده است.

در پایان باید این را بگوییم که این ها فقط شایعه هستند و امکان دارند که واقعیت داشته باشند یا این که فقط برای جلب توجه نظر خواننده ها ساخته شده باشند.

اگر شایعات مربوط به بازی Injustice 2 را بررسی کنیم خواهیم دید که شایعات در مورد کاراکتر های اصلی بازی درست بوده اند ولی در مورد کاراکتر های DLC اینطور نبوده است.

 


بیشتر بخوانید:

شخصیت Jade در بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت

ویدیو: حضور شخصیت‌های Kabal و D’Vorah در بازی Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11: شخصیت Kronika قابل بازی کردن نخواهد بود

حضور کاراکتر Kano در بازی Mortal Kombat 11

تاریخ انتشار نسخه سوییچ بازی Mortal Kombat 11 تاخیر خورد

منبع:

GameRevolution

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات