تاریخ انتشار Total War: Three Kingdoms

تاریخ انتشار Total War: Three Kingdoms

پویا سیف دوست ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

سری بازی توتال وار (Total War) یکی از بهترین بازی های استراتژیک می باشد که بسیاری از ما با آن خاطره داریم. حال نسخه جدید Total War: Three Kingdoms در راه انتشار است. همراه گیمر باشید.

 

تاریخ انتشار Total War: Three Kingdoms

بازی های سبک استراتژیک بسیاری وجود دارند که دوران کودکی ما را پر کرده اند و هنوز هم آن ها را از یاد نبرده ایم. بازی هایی مثل Age of Empires، Command & Conquer، Stronghold Crusader و… برگی از کتاب های زندگی گیمرها هستند. سری بازی Total War نیز مستثنا از این لیست نیست و ما را همیشه به حال و هوای جنگ های قدیمی برده است. اما Total War بدلیل سختی، زیاد رایج نیست اما این به معنی بد بودن بازی نیست.

تصویری از بازی استراتژیک Total War: Three Kingdoms

بازی استراتژیک Total War: Three Kingdoms

کمپانی Sega با اینکه دیگر کنسول نمیسازد اما با بازی هایی همچون Total War هنوز هم نفس می کشد و به ساخت بازی مشغول است. بازی Total War: Three Kingdoms دوازدهمین نسخه است که همانطور که از نامش پیداست قرار است داستان سه پادشاهی را روایت کند.

شاهان بازی Total War: Three Kingdoms

حضور مجدد امپراطوری های چین در Total War: Three Kingdoms

بازی Total War: Three Kingdoms در تاریخ ۲۳ ماه می ۲۰۱۹ مصادف با ۲ خرداد ۱۳۹۸ برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد و مثل بیشتر بازی های استراتژیک پا به دنیای کنسول ها نخواهد گذاشت. چراکه انجام بازی های استراتژیک با کنترلر کنسول ها تجربه ای سخت است.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات