اطلاعات آپدیت جدید بازی Total War Saga: Thrones of Britannia

اطلاعات آپدیت جدید بازی Total War Saga: Thrones of Britannia

احمد هاتفی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

در آپدیت جدید بازی Total War Saga: Thrones of Britannia شاهد برطرف شدن بسیاری از باگ ها هستیم و روند بازی نیز متعادل سازی شده است. با گیمر همراه باشید.

 

زمانی که عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia عرضه شد انتقادات بسیاری بر آن وارد شد که تغییرات این نسخه بسیار بازی را راحت کرده است و همچنینی برخی دیگر از این تغییرات خشنود بودند.

در همین راستا کارگردان این بازی، «جک لاستد» در وبسایت رسمی این عنوان اعلام کرده است که ایرادات یاد شده را بررسی کرده اند و با آپدیتی روند بازی را سخت تر می کنند تا اینکه بازیکنان بتوانند در حین آن به چالش کشیده شوند.

اعلام شده است که سه شنبه هفته جاری این محتوا در قالب فاز آزمایشی (بتا) در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

در دطرف دیگر خیلی از بازیکنان از دریافت بیش از حد غذا و پول در بازی نیز خبر دادند. این موضوع تنها به منابع بازی خلاصه نشد بلکه بازیکنان از آسان بودن نبرد بازی و همچنین کوتاه بودن کمپین آن نیز ابراز ناراحتی کردند.

به نقل از پستی در وبلاگ، لاستد در این بار گفت:

«گویا Throneها چالش های سختی را برای ادامه بازی در اختیار بازیکنان قرار نمی دهند. این موضوعی است که ما می توانیم به راحتی برطرف و با آپدیتی بازی را متعادل سازی کنیم.»

در ادامه کارگردان این بازی با انتشار لیستی تغیرات این آپدیت را اعلام کرده است:

  • بهینه سازی شرایط پیروزی
  • افزایش مصرف مواد غذایی از ساختمان ها
  • افزایش قیمت ساختمان ها
  • بهینه سازی روند فساد و کاهش فساد در برخی از Marketها تا از این رو میزان دریافت طلا در اواخر بازی کاهش یابد
  • کاهش امتیاز از برخی موارد زمانی که نبرد‌ها به نفع یک سمت پیش می رود تا اینکه هوش مصنوعی (AI) به بررسی آن بپردازد
  • متعادل سازی نبرد‌ها در بخش چندنفره با توجه به بازخورد منفی انجمن های این بازی
  • در کنار تغییرات یاد شده، آپدیت جدید بهبودهایی را در قسمت های مختلف بازی همچون رابط کاربری و دیگر موارد بازی اعمال می کند

آقای لاستد در ادامه توضیحات خود گفته است:

«در جریان فاز بتای عمومی ما به متعادل سازی بازی ادامه خواهیم داد و البته در آینده نیز با آپدیت های مختلف به بهبود بخشیدن به بازی خواهیم پرداخت.»

لاستد درباره تغییرات برخی المان های این بازی که موجب نارضایتی کاربران نیز شده است توضیحاتی ارائه داده است و گفته است که این جزئیات یا کلا از بازی حذف شده اند و یا به قدری تغییر کرده اند که به کمپین بازی اثر گذاشته اند.

لاستد در این باره گفته است:

«در این راستا ما باید به مکانیزم های بازی به خصوص روند فرهه ها و فرهنگ ها نگاهی بیندازیم و تصمیم بگیریم که چه تغییراتی روی این آیتم ها کارساز خواهد بود.»

البته سازندگان هوای طرفداران قدیمی را هم داشته اند و گفته شده است که روند سرگرم کننده ای را به بازی اضافه خواهند کرد، البته این به این معنا نیست که تنظیمات و المان های قدیمی را به عناوین جدید بازگردانی خواهند کرد.

بازیکنان برای بهبود بخشیدن به بازی، بازخورد‌های خود را در انجمن توتال وار منتشر می کنند که بیشتر در این موارد شاهد ایراداتی مربوط به بخش مکانیزم فرقه و فرهنگ بازی می شود.

آپدیت جدید بازی Total War Saga: Thrones of Britannia در تاریخ ۲۵ اردیبهشت در فاز بتا (آزمایشی) برای کاربران منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات