تاریخ انتشار فصل چهارم Rick & Morty

تاریخ انتشار فصل چهارم Rick & Morty

امیر پورمحمد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

چند ساعت قبل پیج اینستاگرام شبکه تلویزیونی و فیلم سازی ادالت سویم (Adult Swim) پستی را منتشر کرد که بسیاری در انتظار آن بوده اند. این پست حاوی اطلاعاتی از ادامه سریال انمیشینی ریک و مورتی (Rick and Morty) بود که در کل جهان شاید طرفداران چند میلیاردی دارد. در واقع طی این پست تاریخ شروع پخش فصل چهارم این سریال که اطلاعات قبلی در مورد آن در هاله ای از ابهام و شوخی بودند را شفاف سازی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار فصل چهارم Rick & Morty

اگر از طرفدار انیمیشن‌های دنباله دار مفهومی همچون سیمسون‌ها (The Simpsons) و پارک شمالی (South Park) هستید که مشکلات و مسائل خاصی از موجودیت عالم هستی و انسانیت را با تمی کودکانه و عجیب به سخره می گیرند بی شک نام انیمیشن ریک و مورتی را شنیده اید. انیمیشنی نسبتاً کوتاه که علی رقم قسمت‌های کم منتشر شده در این چند ساله توانسته است طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشد.


بیشتر بدانید: انیمیشن Rick and Morty برای ۷۰ قسمت دیگر تمدید شد


شبکه ادالت سویم سازنده این انیمیشن جذاب همانند یک کودک هفت ساله دقیقاً از زمان پایان یافتن فصل سوم این سریال با طرفداران مجموعه شروع به شوخی و لجاجت کرده بود. در این مدت حدوداً دو ساله، یعنی از سال ۲۰۱۷ تا به امروز نه تنها این شبکه تاریخ شروع پخشی برای این انیمیشن اعلام نکرده، بلکه خود شبکه دست به شایع سازی و تکذیب اطلاعات نیز زده است. چندی پیش بود که خبر لغو این انیمیشن طرفدرارنش را روانی خیابان‌ها کرد. البته نیازی نیست که بگویم خبر از چه قرار بوده است و شایعه توسط چه کسی پخش شده بود!

تاریخ پخش فصل چهارم انیمیشن Rick and Morty

تاریخ پخش فصل چهارم انیمیشن Rick and Morty

البته کار به اینجا ختم نمی شود. تریلرهای منتشر شده از فصل جدید انیمیشن نیز با لحنی مسخره آمیز اشاره به پخش سریال پس از پنج سال داشتند. البته باید متذکر شد که نمک داستان نیز در همین جاست. خود انیمیشن و حواشی آن توسط کمپانی ادالت سویم به صورت استادانه این طراحی شده اند تا طرفداران را دیوانه وار عاشق فصل چهارم سریال کنند.


بیشتر بدانید: موشکافی سریال Rick And Morty (قسمت اول)


اما بالاخره پس از این جنگ‌های روانی، چند ساعت قبل صفحه اینیستاگرام شبکه ادالت سویم با انتشار پستی تاریخ شروع پخش این انیمیشن محبوب را به صورت رسمی اعلام کرد.

Rick and Morty در پیج اینیستاگرام Adult Swim

Rick and Morty در پیج اینیستاگرام Adult Swim

در این پست ریک و مورتی در صفحه سیاه همیشگی خود قرار دارند. و دیالوگ‌های:

«ما یک خبر مهم داریم. مورتی می خواهی این خبر را بگی؟ ما قراره ماه نوامبر امسال باز گردیم.»

بین ریک و مورتی رد بدل می شوند. از قرار معلوم این سریال از ماه نوامبر امسال شروع به پخش قسمت‌های جدیدش خواهد کرد. البته نیاز به ذکر است که کمپانی ادالت سویم در انتشار این خبر نیز شوخی را از یاد نبرده است. متنی که برای این پست انتخاب شده است می گوید:

«این خبری شاید مهم باشد.»

حال انتشار این پست و خبر شروع شدن فصل جدید، موجی عظیم از نظریات و احتمالات را به دنبال خواهد داشت. از همین امروز چت روم‌های طرفداری این انیمیشن شروع به حدس زدن محتوای داستانی قسمت‌های جدید و صد البته داستان کلی سریال خواهد زد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات