Rage 2: کدام کنسول برای اجرای بازی بهتر است؟

Rage 2: کدام کنسول برای اجرای بازی بهتر است؟

پیمان ادیب ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

بازی جدید Bethesda یعنی Rage 2 به تازگی گلد شده است ولی آیا این بازی در PS4 بهتر اجرا خواهد شد یا Xbox One؟ با گیمر همراه باشید.

 

Rage 2: کدام کنسول برای اجرای بازی بهتر است؟

برای هر بازی جدید و جذابی که برای دو کنسول PS4 و Xbox One منتشر می شود همیشه این مسئله بوده است که آیا این بازی بر روی کدام یک با کیفیت و وضوح بیشتر اجرا می شود.

بازی Rage 2 نیز از این قضیه استثنا نیست و این بازی قرار است بر روی دو کنسول PS4 و Xbox One منتشر شود. متاسفانه این بازی از تکنولوژی ۴K پشتیبانی نخواهد کرد که این خود یک نقطه ضعف برای این بازی می باشد.

بازیکنان باید سعی کنند تا با این مشکل کنار بیایند ولی این بازی آنطور که گفته شده است به خوبی با فریم ریت ۶۰ بر روی این پلتفرم ها اجرا می شود.

این بازی دارای کیفیت قابل پخش ۱۰۸۰p بر روی هر دو کنسول می باشد. این خبری است که Bethesda در یکی از وبلاگ هایش تایید کرده است که همراه آن سیستم مورد نیاز برای بازی نیز منتشر شده است.

از آنجایی که این بازی گلد شده است و آماده فروش و ورود به بازار می باشد احتمالا هیچ راهکاری برای افرادی که کنسول های بهتری دارند که از ۴K پشتیبانی می کند، وجود ندارد.


بیشتر بدانید: ویدیو: اوج هیجان در بازی Rage 2


البته این بازی در کنسول PS4 با رزولوشن ۱۰۸۰p و در Xbox One با ۹۰۰p اجرا می شود ولی این اعداد برای PS4 Pro و Xbox One X فرق می کند. دو کنسول پیشرفته تر این بازی را با فریم ریت ۶۰ اجرا خواهند کرد.

در حالی که این بسیار ناامید کننده است که این بازی از ۴K پشتیبانی نمی کند ولی به خوبی توانسته است که فریم ریت ۶۰ را در دو کنسول PS4 Pro و Xbox One X بدست آورد.

چون FPS بسیار مهم تر از Resolution می باشد پس نمی توان گفت که این بازی نتوانسته که به نیاز بازیکنان پاسخگو نباشد. در ضمن در بازی مثل Rage 2 که سرعت عملکرد در بازی یک عامل مهم می باشد، رزولوشن خوب با عالی فرق زیادی نخواهد داشت.

بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت برای دو کنسول PS4 و Xbox One و همچنین PC منتشر خواهد شد.

منبع:

TwistedVoxel

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات