ساخت نسخه ریمستر سه بازی اول Mortal Kombat لغو شد

ساخت نسخه ریمستر سه بازی اول Mortal Kombat لغو شد

پیمان ادیب ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی خبری در مورد نسخه ی ریمستر بازی Mortal Kombat منتشر شده است که قرار بود سه بازی اول سری ریمستر شود ولی پروژه لغو شده است. با گیمر همراه باشید.

 

ساخت نسخه ریمستر سه بازی اول Mortal Kombat لغو شد

استودیو بازی سازی Blind Squirrel Games که سازنده بازی هایی مثل نسخه Enhanced شده بازی Borderlands هست و مجموعه بازی های BioShock را به اسم آنها می شناسیم در حال کار بر روی نسخه ریمستری از بازی های Mortal Kombat بوده اند.

بازی هایی که قرار بود این استودیو ریمستر کند سه بازی اول تاریخ مورتال کامبت بوده اند که بعدا پروژه ساخت این بازی ها لغو شده است.

یکی از کارکنان در این استودیو به نام Danny Huynh در یک وب سایتی برای اولین بار این خبر را منتشر کرده بود که بعد ها از آن حذف شد.

هنوز هم تصاویری از قسمت های مختلف بازی در اینترنت موجود است که می توان در آنها ویژگی جدید به نام Krypt Mode را مشاهده کرد، این بازی قرار بود که راهی جدید برای بازی کردن سه گانه اول این سری باشد.


بیشتر بدانید: بازی Mortal Kombat 11 دارای پرداخت درون برنامه‌ای است


در بعضی از منابع آمده است که قرار بود اسم این بازی Mortal Kombat Remaster یا Mortal Kombat Kollection Online باشد. البته به این هم باید اشاره کنیم که تمامی کاراکتر های اصلی بازی قرار بود که در این بازی باشند.

هیچ دلیل مشخصی برای لغو شدن این پروژه گزارش نشده است.

آخرین بازی از سری مورتال کامبت، Mortal Kombat 11 است که قرار است در تاریخ ۳ اردیبهشت برای سه کنسول PS4، Xbox One و Nintendo Switch و همچنین PC منتشر شود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات