بازی Mortal Kombat 11 لوت باکس نخواهد داشت

بازی Mortal Kombat 11 لوت باکس نخواهد داشت

احمد هاتفی ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

Ed Boon در جدیدترین مصاحبه خود درباره لوت باکس ها حرف زده و عدم حضور آن ها را در بازی Mortal Kombat 11 تایید کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Mortal Kombat 11 لوت باکس نخواهد داشت

هر چه که به زمان عرضه بازی Mortal Kombat 11 نزدیک تر می شویم اطلاعات بیشتری از این عنوان برای علاقه مندان منتشر می شود.

اد بون در مصاحبه جدیدش اعلام کرده است که خبری از لوت باکس ها در بازی نخواهد بود. خالق سری مورتال کمبت در ادامه گفته است که ابتدا ۲۵ شخصیت قابل بازی در دسترس خواهد بود و به مرور زمان و توسط بسته های الحاقی ۵ شخصیت دیگر هم به بازی اضافه می شود.

اسکورپیون همیشه در صحنه

همچنین وی گفته است که نسخه Mortal Kombat 11 فاقد قابلیت دکمه زنی سریع خواهد بود.

اد بون درباره حالت Cross-Play گفته در زمان عرضه این قابلیت در دسترس نخواهد بود و فعلا اقدامی در این باره انجام ندشه ولی تیم سازنده با آن هیچ مخالفتی ندارند.

طبق گفته ها بخش داستانی بازی دارای پایان های مختلفی است که بستگی به تصمیماتی دارد که گیمر در طول بازی می گیرد؛ در ضمن نسخه نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 با نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

صفحه انتخاب کاراکتر

اد بون اشاره ای هم به بخش سینمای مجموعه مورتال کمبت کرده و گفته است یک فیلم‌ نامه برای فیلم احتمالی «مورتال کامبت» نوشته شده که اگر ایده‌ اش به‌اندازه کافی خوب نباشد، ساخت آن را به‌ طور کلی لغو خواهد کرد.

اد بون در ادامه اعلام می کند که شخصیت نئو که وی را با سه گانه معروف ماتریکس می شناسیم در بازی Mortal Kombat 11 حضور نخواهد داشت.

خشن‌ترین مورتال کمبت تاریخ

بازی Mortal Kombat X تا به حال ۱۱ میلیون نسخه فروش داشته و بهترین عملکرد را از این لحاظ در مجموعه داشته است. اد بون از علاقه اش به ساخت عنوانی با حضور قهرمانان دنیای مارول در برابر دنیای DC گفته و گفته می شود وی با مدیران هر دو کمپانی صحبت هایی هم داشته است.

اد بون در نهایت اعلام کرده است که دوست دارد اثری کاملا آنلاین سازد که بازیکنان رغبتی به انجامش برای بلند مدت نداشته باشند!

Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ برای نینتندو سوییچ، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌ شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات