بازی Mortal Kombat 11 دارای پرداخت درون برنامه‌ای است

بازی Mortal Kombat 11 دارای پرداخت درون برنامه‌ای است

احمد هاتفی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

در جدیدترین رویداد بازی Mortal Kombat 11 تایید شده است که این عنوان دارای پرداخت های درون برنامه ای است که تنها به آیتم های تزئینی ختم می شود. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Mortal Kombat 11 دارای پرداخت دورن برنامه‌ای است

پس از رونمایی بازی مورتال کامبت ۱۱ برنامه ای با نام Kombat Kast معرفی شد که در بازه های زمانی مشخص اقدام به ارائه اطلاعاتی درباره این عنوان می کرد.

در جدیدترین قسمت این رویداد شاهد رونمایی از آیتم های تزئینی و پرداخت های درون برنامه ای بازی هستیم ولی این آخر کار نیست چرا که در ادامه استودیو Nether Realm با انتشار ویدیویی رسما از حضور شخصیت محبوب Kitana در این نسخه خبر داد.

کیتانا در بازی Mortal Kombat 11

کیتانا در بازی Mortal Kombat 11

تهیه کننده بازی، شان همریک اعلام کرده است که واحد پولی بازی Time Crystals نام دارد و توسط آن می توانید آیتم های تزئینی مختلفی را برای کاراکتر خود تهیه کنید.


بیشتر بدانید: معرفی شخصیت جدید بازی Mortal Kombat 11


از این پول نمی توان برای خرید کمبو و حرکات جدید استفاده کرد و در ضمن با پول واقعی هم می توانید اقدام به خرید Time Crystals کنید.

اما درباره فیتلیتی ها می توانید از طریق پول داخل بازی آسان کننده خریداری کنید تا حرکات نهایی یا همان Faitality ها را بدون وارد کردن In Put اجرا کنید.

Time Crystals پول رایج داخل بازی است

Time Crystals پول رایج داخل بازی است

البته توجه داشته باشید که این آیتم ها برای سایر بازیکنان هم به مرور زمان در دسترس قرار خواهد گرفت و راه آن انجام مسابقات و بدست آوردن مقام های برتر است.

بازی مورتال کامبت ۱۱ هیچ گونه لوت باکسی نخواهد داشت و تمامی موراد را می توانید از فروشگاه بازی خریداری کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات