Sniper Elite V2 Remastered ماه آینده منتشر خواهد شد

Sniper Elite V2 Remastered ماه آینده منتشر خواهد شد

پیمان ادیب ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

بازی Sniper Elite 2 که قرار بود نسخه ریمستر آن ساخته شود، زودتر از آنچه که فکر می کردیم قرار است در اختیار بازیکنان قرار گیرد. با گیمر همراه باشید.

 

Sniper Elite V2 Remastered ماه آینده منتشر خواهد شد

سری بازی های Sniper Elite همیشه جزو مهیج ترین بازی های سبک تیر اندازی بوده اند شما در این بازی ها نقش یک تک تیر انداز را دارید و باید مراحل بازی را پشت سر بگذارید تا به هدف مورد نظر خود برسید.

به تازگی اعلام شده بود که یک نسخه قدیم این سری بازی، یعنی Sniper Elite V2 که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود، قرار است نسخه ی ریمستر آن ساخته شود. اما امروز کمپانی سازنده بازی از انتشار زود هنگام بازی خبر داد.


بیشتر بدانید: ویدیو: بسته الحاقی جدید بازی Sniper Elite 4


در این بازی شما قابلیت آهسته سازی صحنه برای دقت بیشتر در شلیک کردن را خواهید داشت.

در ضمن با توجه به این که بازی Sniper Elite V2 در زمان خود یکی از بهترین بازی های سبک تیر اندازی بوده و از نظر تاکتیکی و انجام کار های مخفیانه در بازی، توانسته بود نظر بسیاری از بازیکنان را جلب کند، پس باید نسخه ریمستر این بازی نیز جذاب تر از نسخه قدیمی تر آن باشد.

این بازی خواهد توانست تا کیفیت ۴K را به بازیکنان همراه با قابلیت پشتیبانی از HDR عرضه کند. در ضمن محیط، شخصیت ها، اسلحه ها و خودرو ها در بازی از لحاظ گرافیکی بسیار بهتر شده اند.

در کنار این تغییرات، تغییراتی در سیستم Rendering، افکت ها، تکسچر های بهبود یافته و سیستم نور پردازی نیز دیده می شود.

بازی قرار است ماه آینده در تاریخ ۲۴ اردیبهشت برای کنسول های بازی Xbox One ،PS4 و Nintendo Switch و PC به بازار عرضه شود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات