ویدیو: Void Spirit هیروی جدید بازی Dota 2

ویدیو: Void Spirit هیروی جدید بازی Dota 2

احمد هاتفی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Valve در جریان مسابقات جهانی The International 9 از هیروی جدید بازی Dota 2 رونمایی کرده است که Void Spirit نام دارد. با گیمر همراه باشید.

 

Void Spirit نام هیروی جدید بازی Dota 2 می باشد

کمپانی ولو با این که این روزها درگیر مسابقات جهانی است اما طرفداران خود در سرتاسر جهان را از یاد نبرده و روز گذشته بود که با انتشار تریلری از هیروی جدیدی با نام Snapfire رونمایی کرد و حال شاهد اضافه شدن قهرمان Spirit دیگری به این عنوان هستیم.

Valve این خبر را در روز پنجم مسابقات اصلی منتشر کرده و در همین راستا هم تریلر کوتاهی برای معرفی وی ارائه داده است.

Void Spirit نام این قهرمان جدید می باشد که در کنار Ember Spirit ،Storm Spirit و Earth Spirit قرار می گیرد. در ویدیو منتشر شده شاهد ایجاد یک دروازه توسط این هیرو و سفر او به سالن مرسدس بنز آرنا می باشیم.

فعلا گیم پلیی از این شخصیت در دست نمی باشد اما طبق همین ویدیوی کوتاه می توان حدس زد که وی سلاحی برای تار و مار کردن دشمنان در فاصله نزدیک دارد و هم اینکه با استفاده از سحر و جادو می تواند آن ها را از خود دور کند یا از بین ببرد.

آپدیت بیگانگان (The Outlanders) به زودی برای بازی Dota 2 منتشر خواهد شد و از همین طریق می توانید هیروهای جدید را در اختیار داشته باشد.

مسابقات The International 9 از تاریخ ۲۹ مرداد ماه آغاز شده و به مدت ۶ روز ادامه دارد و در نهایت در تاریخ سوم شهرویرماه به پایان خواهد رسید و تیم برنده ۲۰۱۹ معلوم خواهد شد.


بیشتر بدانید: نقد و بررسی بازی Dota 2 – لطفا عاشق شوید!


پس از پایان روز پنجم مرحله اصلی مسابقات، تیم ها تعدادشان کم شده و تهدادشان به سه رسیده است و در آخرین روز مسابقات شاهد دیدار فینال براکت پایینی و دیدار فینال بزرگ خواهیم بود. اولین دیدار روز ششم و پایانی مرحله اصلی مسابقات ساعت ۶:۳۰ دقیقه فردا برگزار می‌ شود و برنده این دیدار در فینال به مصاف تیم OG خواهد رفت.

در ادامه می توانید تریلر رونمایی از هیروی Void Spirit را تماشا کنید.

برای دانلود این ویدیو از آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

JoinDota

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات