ویدیو: Kollector، جدیدترین شخصیت بازی Mortal Kombat 11

ویدیو: Kollector، جدیدترین شخصیت بازی Mortal Kombat 11

احمد هاتفی ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Nether Realm در جدیدترین تریلری که از بازی مورتال کامبت ۱۱ منتشر کرده از جدیدترین شخصیت این مجموعه رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Kollector جدیدترین شخصیت بازی Mortal Kombat 11

Kollector جدیدترین شخصیتی است که استودیو ندررلم برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی کرده است؛ البته این شخصیت اولین باری است که در مجموعه مورتال کامبت حاضر می شود.

Kollector از نظر ظاهری جثه بزرگی دارد و ۴ دست دارد که می تواند رقبایش را به راحتی با آن ها گیج کند و سرانجام ضربات کارسازی را به آن ها وارد کند. بی شک ویژگی های ظاهری این شخصیت ما را یاد کاراکترهای Goro و Kintaro می اندازد.

البته نکته قابل توجه این است که این ۴ دست با همدیگر هم اندازه نیستند ولی این بدان معنا نیست که می توانید Kollector را دست کم بگیرید.

کسی نمیتونه از بین این دستا فرار کنه

همانطور که از اسم این شخصیت معلوم است وی علاقه شدیدی به جمع آوری اشیا دارد که می تواند در مواقع مختلف برای جلوگیری از ضربات استفاده کند.

با توجه به کمبوها و ویژگی های ظاهری Kollector می توان گفت که وی برای مبارزات نزدیک و دور ایده ال است و می تواند ضربات سهمگینی را به رقبایش وارد کند.

این کاراکتر از فاصله دور می تواند اشیا را به سمت حریفش پرتاب کند و یا از طریق جابجایی سریع می تواند ضربات پی در پیی را از پشت به آن ها وارد کند و مانع انجام حرکات ترکیبی شود.

کالکتور میتونه چهاردستی گیجتون کنه

همین چند روز پیش بود که اعلام شد بازی مورتال کامبت ۱۱ فاقد لوت باکس خواهد بود و همچنین شخصیت جدید دیگری بنام ستریان معرفی شد که می تواند از سلاح گرم استفاده کند.

Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ برای نینتندو سوییچ، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌ شود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات