ویدیو: حضور Kotal Kahn در بازی Mortal Kombat 11

ویدیو: حضور Kotal Kahn در بازی Mortal Kombat 11

احمد هاتفی ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Nether Realm در جدیدترین تریلری که از بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده، حضور شخصیت Kotal Kahn در آن را تایید کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

حضور Kotal Kahn در بازی Mortal Kombat 11

Kotal Kahn یکی از جدیدترین کاراکترهای قابل بازی در مجموعه مورتال کمبت است که برای اولین بار در نسخه Mortal Kombat X شاهد حضورش بودیم.

استودیو ندررلم در سری لایو استریم های Kombat Cast از شخصیت Kotal Kahn در بازی Mortal Kombat 11 رونمایی کرده است. استودیو ندررلم از این کاراکتر به عنوان مبارز خیابانی یاد کرده است که قامت بلندی دارد.

Kotal Kahn به واسطه قد بلندش ضربات مهلکی را به حریف وارد می کند و همچنین دارای شمشیر خطرناکی است که برای دو نیم کردن دشمنان کافیست آن را به حرکت درآورد.

 Mortal Kombat X٬ Kotal Kahn٬ MK 11٬ mortal kombat 11٬ Nether Realm٬ اطلاعات بازی٬ تریلر بازی٬ داستان بازی٬

Kotal Kahn

استودیو ندررلم با انتشار تریلری قصد داشته تا حرکات Kotal Kahn را به علاقه مندان نشان دهد، اما بیشتر شاهد ضرباتی هستیم که از سوی «جکی بریگز» به او وراد می شود. جکی از زمان معرفی اش تریلری نداشته و حال برای اولین بار شاهد حرکات و ضرباتش در بازی هستیم.

جکی برنده مبارزه‌ ای است که در تریلر تازه بازی در معرض نمایش قرار می‌ گیرد و در پایان تریلر شاهد یکی از فیِتالیتی‌ های بی‌ رحمانه او هستیم.

Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ برای نینتندو سوییچ، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌ شود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات