شخصیت Jade در بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت

شخصیت Jade در بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت

احمد هاتفی ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Nether Realm طی قسمت جدید برنامه Kombat Kast، حضور کاراکتر Jade در بازی Mortal Kombat 11 را تایید کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

شخصیت Jade در بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت

آخرین باری که شاهد حضور کاراکتر Jade در مجموعه مورتال کمبت بودیم، عنوان Mortal Kombat 9 می باشد که در آن بدست «سیندل» کشته شد و از آن روز در نسخه های اخیر مجموعه حضوری نداشت ا به امروز که حضورش در نسخه Mortal Kombat 11 تایید شده است.

Jade از جمله شخصیت های زن بازی محسوب می شود که نینجای ماهری است. وی از مرگ برگشته و حتی ظاهر وی هم عوض شده است تا نشان دهد که روزهای سختی را پشت سر گذاشته است.

البته بازیکنان قادر خواهند بود تجهیزات اصلی وی را در قالب یک پوشش ثانویه آزاد کنند و او را با همان ظاهر اصلی‌ اش به میدان نبرد بفرستند.

MK 11٬ Jade٬ Mortal Kombat٬ mortal kombat 11٬ Nether Realm٬ استودیو ندررلم٬ اطلاعات بازی

سازندگان به مبارزه این شخصیت لفظ «یک مبارز منطقه‌ ای ماهر» اختصاص داده اند، شاید بپرسید این جمله یعنی چه؟

Jade از شمشیر نسبتا بلندی استفاده می کند و به لطف این اسلحه می تواند در فاصله دورتری از دشمنان قرار بگیرد و همچنین بلافاصله موضع خود را تغییر دهد تا به حریف نزدیک شده و کارش را یکسره کند.

همانطور که می دانید کاربران و حتی سازندگان لقب خشن ترین نسخه را به بازی Mortal Kombat 11 نسبت داده اند؛ مثل دیگر کاراکترهای بازی Jade هم دارای فیتلیتی و حرکت تمام کننده خون بار و خشنی است که بی شک علاقه مندان را بیش از پیش جذب خود خواهد کرد.

 

 


 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات