Legend Tokens چیست و چه کابردی در بازی Apex Legends دارد؟

Legend Tokens چیست و چه کابردی در بازی Apex Legends دارد؟

پیمان ادیب ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

امروز می خواهیم در مورد Legend Tokens یکی از واحد های پول بازی Apex Legends و کاربرد آن در بازی صحبت کنیم. با گیمر همراه باشید.

 

Legend Tokens چیست و چه کابردی در بازی Apex Legends دارد؟

بازی Apex Legends در حال حاضر سه نوع واحد پولی درون بازی دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای کار های مختلفی استفاده کنند. در این آموزش می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توان Legend Tokens به دست آورد و می توان چه چیز هایی درون بازی به وسیله ی آنها خرید.

یکی از راه ها برای به دست آوردن Legend Tokens افزایش لول بازی شما است. هر بار که شما لول بازیتان را افزایش می دهید خواهید توانست ۶۰۰ عدد Legend Tokens کسب کنید. البته این جایزه برای افزایش لول پس از این که لول بازی شما ۴ شد به شما داده خواهد شد.

معمولا اولین چیزی که بازیکنان خواهند خواست که Legend Tokens های خود را روی آن خرج کنند، Legend ها یا همان قهرمانان بازی هستند. فعلا دو قهرمان بازی به نام های Mirage و Caustic قابل خرید هستند که برای خرید هر یک باید ۱۲۰۰۰ Legend Tokens بپردازید.


بیشتر بدانید: تعداد بازیکنان بازی Apex Legends به ۱۰ میلیون نفر رسید


پس بنابراین با توجه به محاسبات اگر شما بخواهید که فقط با افزایش لول بازی Legend Tokens کسب کنید و هدف شما خریدن قهرمانان جدید باشد. باید لول بازی شما به ۲۳ و ۴۳ برسد تا بتوانید از قهرمانان جدید استفاده کنید.

شما می توانید از Legend Tokens ها برای خرید اسکین های درون بازی و اسلحه های باز شده استفاده کنید. برای خرید اسکین ها و طرح های جدید می توان به قسمت Store و Featured مراجعه کنید.

 


بیشتر بخوانید:

جایزه ۲۰۰ هزار دلاری در اولین رویداد بازی Apex Legends

ویدیو: معرفی رسمی بازی Apex Legends

کنترلر Sport Red کنسول Xbox One معرفی شد

بلیزارد کارمندان خود را اخراج می‌کند

منتظر نسخه جدید Need For Speed و Titanfall در سال ۲۰۱۹ باشید

منبع:

KeenGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات