کاهش قیمت Anthem تنها ۵ روز پس از انتشار

کاهش قیمت Anthem تنها ۵ روز پس از انتشار

پیمان ادیب ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

به دلیل عملکرد ضعیف این بازی پس از انتشار دمو و خود بازی کمپانی سازنده بازی مجبور به کاهش قیمت این بازی شده است. با گیمر همراه باشید.

 

کاهش قیمت Anthem تنها ۵ روز پس از انتشار

بازی جدید کمپانی BioWare که حالت Loot-Shooter دارد در ۲۲ فوریه (۳ اسفند) به صورت دسترسی سریع در اختیار کاربران قرار گرفته بود، اما پس از گذشت ۵ روز از انتشار این بازی نسخه PS4 این بازی با کاهش قیمت مواجه شده است.

قیمت این بازی در وب سایت Amazon از ۶۰ به ۵۲ دلار کاهش پیدا کرده است. اما فعلا برای سایر کنسول های بازی به قیمت ۶۰ دلار عرضه می شود.

در بازی Anthem و در قسمت چند نفره آنلاین شما می توانید با ۳ نفر از دوستانتان تشکیل تیم دهید و با دشمنان خود مبارزه کنید. هر یک از هم تیمی های شما قابلیت های متفاوتی بر اساس انتخاب نوع لباسی که دارند خواهند داشت.


بیشتر بدانید: نمرات بازی Anthem مشخص شد


بازی Anthem به خوبی توانسته است خود را از بازی های مشابهی مثل Destiny و The Division به دلیل مکانیک متفاوت در مبارزه و همچنین قابلیت پرواز در بازی جدا کند.

بازی Anthem نقد و بررسی های متفاوتی از وب سایت های زیادی دریافت کرده است. بعضی از این نقد و بررسی ها به ساختار نامنظم داستان بازی اشاره دارند که حس غیر قابل پایان بودن را به بازیکن القا می کند.

 


بیشتر بخوانید:

Anthem ،Daggerhood و ۱۳ بازی دیگر PS4 این هفته منتشر می شوند

باندل Xbox One S بازی Anthem معرفی شد

سیستم مورد نیاز بازی Anthem

واحد پول Anthem مشخص شد

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem با محوریت حرکات کلاس‌های مختلف

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات