نارضایتی بازیکنان از آخرین آپدیت Red Dead Online

نارضایتی بازیکنان از آخرین آپدیت Red Dead Online

پیمان ادیب ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

آخرین آپدیت منتشر شده برای بازی Red Dead Online موجب نارضایتی بعضی از بازیکنان شده است. با گیمر همراه باشید.

 

نارضایتی بازیکنان از آخرین آپدیت Red Dead Online

کمپانی RockStar اخیرا آپدیتی برای Red Dead Online منتشر کرده است که واکنش بازیکنان را در پی داشته است. این آپدیت که قرار بود مشکلات بازی را اصلاح بکند، نه تنها مشکلات را حل نکرده است بلکه مشکلات جدیدی هم اضافه کرده است.

بیشتر این مشکلات در قسمت تک نفره Red Dead Redemption 2 مشاهده شده بود و قسمت آنلاین این بازی هم از این قضیه مستثنی نیست.

در متن آپدیت این بازی اعلام شده بود که قرار است قسمت اتفاقات Free Roam، مد های Showdown، اسلحه ها و لباس های جدیدی به بازی اضافه شوند. از این آپدیت به بعد بازیکنان چیز های خوبی برای گفتن در فضای اینترنت نداشته اند.


بیشتر بدانید: قوانین جدید در آپدیت Red Dead Online


در قسمت رسمی این بازی در وب سایت Reddit بازیکنان در حال گلایه از سیستم شکار، سیستم مبارزه بر پایه واکنش سریع هستند که هنوز هم اصلاح نشده است.

مشکلات دیگر این بازیکنان قیمت بالای Emote های درون بازی است که قیمت بعضی از آنها به ۱۰۰ دلار می رسد. همپنین چالش های روزانه با برخی اسلحه ها که هنوز منتشر نشده اند هم یکی از مشکلات این آپدیت است.

بعضی از بازیکنان آنچنان از آپدیت جدید ناراضی هستند که حاضر شده اند Red Dead Online را با Fallout 76 مقایسه بکنند که نمی توان گفت مقایسه خوبی است.

 


بشتر بخوانید:

آپدیت جدید بازی Red Dead Online با محوریت فروشگاه بازی

نمرات بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

مد Make it count برای Red Dead Redemption 2

جزئیات کامل نقشه Red Dead Redemption 2

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

منبع:

GameBuz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات