ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem با محوریت حرکات کلاس‌های مختلف

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem با محوریت حرکات کلاس‌های مختلف

احمد هاتفی ۱۱ آبان ۱۳۹۷ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Anthem، شاهد گیم پلیی هستیم که حرکات هریک از کلاس های بازی را نشان می دهد که Javelin‌ نام دارند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Anthem یکی از مورد انتظارترین بازی های کمپانی EA در سال جاری است که به تازگی گیم پلیی از آن ویژگی های Javelin‌ها را به نمایش در می آورد.

در این عنوان چهار دسته Javelin‌ با نام های Ranger ،Colossus ،Interceptor و Storm وجود دارد که هرکدام توانایی های خاص خود را دارند و به نحو خاصی می توانند به پرواز دربیایند.

Anthem , BioWare , EA , PS4 , Xbox One , تریلر بازی Anthem , تاریخ انتشار بازی Anthem , گیم پلی بازی Anthem , اطلاعات بازی Anthem

Anthem

Anthem  ترکیبی از یک اکشن سریع است که متکی به به المان های نقش آفرینی نیز هست. در این عنوان بازیکنان در دنیایی مشترک به مصاف دشمنان می روند و هرکدام ماجراجویی خاص خودشان را رقم می زنند.

گیمر در این عنوان در نقش یکFreelancer که در داخل زره Javelin‌ قرار گرفته، باید به ماجراجویی بپردازد. بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

Pax West 2018: محتویات اضافی بخش داستانی Anthem رایگان خواهد بود

Pax West 2018: روایت داستان در بازی Anthem

Pax West 2018: تریلر بازی Anthem با محوریت سیستم دیالوگ

PAX West 2018: تاریخ انتشار دموی بازی Anthem مشخص شد

اطلاعات جدید بازی Anthem منتشر شد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات