واحد پول Anthem مشخص شد

واحد پول Anthem مشخص شد

پیمان ادیب ۰۴ دی ۱۳۹۷ نظرات

مثل بیشتر بازی ها، بازی Anthem نیز به واحد پولی درون بازی نیاز دارد که اسم این واحد پول در اکثر بازی ها متفاوت است. با گیمر همراه باشید.

 

واحد پول در Anthem مشخص شد

اگر شما هم آخرین گیم پلی زنده از بازی Anthem را دیده باشید پس از پایان هر مرحله بازی یک آیکون کوچک در گوشه صفحه به نمایش در می آید که برای بسیاری از بازیکنان جای سوال بود.

یکی از افرادی که این بازی را انجام داده بود در توییتی از یکی از سازنده های اصلی بازی سوال کرده و او در پاسخ گفته که این آیکون در واقع واحد پول درون بازی است که ما آن را Coin می نامیم. استفاده از نام Coin در بازی ها می توان گفت یک اسم معمولی ولی پرکاربرد است.


بیشتر بدانید: TGA 2018: تریلر جدید Anthem منتشر شد


ما فعلا نمی دانیم که بازیکنان قادر به خرید چه آیتم های درون بازی به وسیله این Coin ها هستند، برای کسانی که این سوال برایشان پیش آمده است که آیا این Coin ها در معاملات کوچک درون بازی آنها تاثیر می گذارد یا نه، فعلا سازندگان بازی در این مورد چیزی بیان نکرده اند.

سازندگان بازی به صورت مکرر فقط این را گفته اند که معاملات درون بازی هیچ تغییری در غیر بالانس شدن بازی نخواهد داشت. با توجه به قابل تغییر بودن دیداری زیاد شخصیت درون بازی، این معاملات کوچک نقش زیادی در زیبا سازی کاراکتر بازی خواهند داشت.

در خبری دیگر هم کمپانی BioWare گفته است که آخرین لول درون بازی ۳۰ است ولی شاید این حد برای بیشترین لول را تغییر دهند.

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار بازی Anthem

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Anthem با محوریت حرکات کلاس‌های مختلف

Pax West 2018: محتویات اضافی بخش داستانی Anthem رایگان خواهد بود

Pax West 2018: روایت داستان در بازی Anthem

PAX West 2018: تاریخ انتشار دموی بازی Anthem مشخص شد

منبع:

MP1st

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات