ویدیو: نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

ویدیو: نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

احمد هاتفی ۳۰ آذر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی ویدیویی از بازی Red Dead Redemption 2 لو رفته است که نسخه PC این عنوان را نشان می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

Red Dead Redemption 2 از جمله آثاری است که عدم انتشارش برای پلتفرم PC واکنش های گسترده ای را در بر داشت و بسیاری از کاربران این پلتفرم منتظر اخباری در این باره هستند.

به تازگی و در جدیدترین اخبار بازی، ویدیویی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است که گفته می شود نسخه PC بازی را لو می دهد ولی نمی توان آن را تایید کرد.

قبل از این ویدیو هم بارها شاهد این بودیم که بازی برای رایانه های شخصی هم معرفی شده بود. برای مثال کمپانی Take-Two Interactive در سال ۲۰۱۷ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 را برای PC تایید کرده بود و همچنین یکی از کارکنان راک استار در توییتر خود نسبت به نسخه کامپیوتری این بازی اشاره کرده بود.

Red Dead Redemption 2 , Rockstar Games , RDR 2 , Rockstar , PC , نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 , نسخه پی سی بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

ویدیوی جدید را یکی از کاربران سایت ResetEra از کانال یوتیوب Reupload Deleted Videos منتشر کرده است که در آن شاهد اجرای بازی Red Dead Redemption 2 روی PC هستیم. البته این ویدیو مستقیما از سیستم ضبط نشده و از روی صفحه‌ ی مانیتور فیلم‌ برداری شده است.

این بهترین تاکتیک برای واقعی جلوه دادن موارد تقلبی محسوب می‌ شود. در منوی اصلی بازی شاهد علامت‌ های مربوط به صفحه‌ کلید هستیم و حرکت ماوس طبیعی و واقعی به‌ نظر می‌ رسد.

در ادامه مشاهده می‌ کنیم که کاربر وارد تنظیمات صفحه‌ نمایش می‌ شود و در منوی جدید گزینه‌ هایی که مخصوص بازی‌ های پی‌ سی هستند، از جمله Vsync، FXAA، انتخاب رزولوشن‌ های مختلف و غیره به خوبی نمایش داده می‌ شوند.

Red Dead Redemption 2 , Rockstar Games , RDR 2 , Rockstar , PC , نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 , نسخه پی سی بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

البته این ویدیو بسیار کوتاه است و مشخص نیست فرد منتشر کننده از کجا توانسته به این نسخه از بازی دسترسی داشته باشد؛ اما در رابطه با این ویدیو این جمله گفته شده است:

«چیزی که مشاهده می‌ کنید، ویدیوی فاش شده‌ ی مربوط به نسخه‌ ی PC بازی Red Dead Redemption 2 است. این نسخه از بازی فعلا تایید نشده است. اگر ویدیو ساختگی باشد، سازنده‌ ی آن کارش را به نحو احسنت انجام داده است.»

مسئله جایی مهم می شود که به کارنامه این کاربر دقت کنیم. این شخص دقیقا به همین نحو نسخه PC بازی GTA V را فاش کرده بود و پس از مدتی مشخص شد که همه اطلاعاتش درست بوده است.

حال باید منتظر ماند و دید آیا رویای بزرگ کاربران PC برای بازی Red Dead Redemption 2 تحقق خواهد یافت یا خیر.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید :

۴ هیروی جدید بازی For Honor در سال ۲۰۱۹

مد Make it count برای Red Dead Redemption 2

جزئیات کامل نقشه Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 از صدر چارت انگلستان سقوط کرد

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات