بهترین صداپیشه های ۲۰۱۸

بهترین صداپیشه های ۲۰۱۸

پیمان ادیب ۲۳ آذر ۱۳۹۷ نظرات

وب سایت Twinfinite به تازگی بهترین صداپیشه های ۲۰۱۸ را از نظر سردبیر های این سایت انتخاب کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بهترین صداپیشه های ۲۰۱۸

صداپیشگی در بازی ها یکی از مهم ترین کار ها در ساخت بازی ها می باشد. در واقع فردی که کار صداپیشگی را انجام می دهد، کاراکتر های درون بازی را زنده می کند و با صحبت کردن به جای کاراکتر های درون بازی، به آن ها انرژی داده و باعث جذابیت بیشتر بازی می شود. در ادامه بهترین صداپیشه های سال ۲۰۱۸ را معرفی خواهیم کرد.

صداپیشگی Arthur Morgan توسط Roger Clark در بازی Red Dead Redemption 2

آخرین بازی از کمپانی RockStar، بازی Red Dead Redemption 2 بود که پس از انتشار جوایز بسیاری کسب کرد. یکی از جوایز مربوط به این بازی بهترین صدا پیشگی در The Game Awards 2018 بود که به Roger Clark برای صداپیشگی Arthur Moran تعلق گرقت. یکی از دلایلی که این صدا پیشه توانسته است جایزه بهترین صدا پیشه سال را ببرد، ایجاد حس جذب شدن به رفتار های کاراکتر و عملکرد عالی از اول تا آخر بازی می باشد.

صداپیشگی Peter Parker توسط Yuri Lowenthal در بازی Spider-Man

بازی Spider-Man بی شک یکی از بهترین بازی های ۲۰۱۸ است که به دلیل گرافیک جذاب و همچنین گیم پلی عالی توانسته است نظر بازیکنان بسیاری را به خود جذب کند. در این میان نمی توان از صدا پیشگی کاراکتر اصلی بازی گذشت. صدای جذاب Peter Parker درون بازی یک حالت قهرمانانه درون بازی ایجاد می کند ولی در این صدای قهرمانانه می توان صدای دوستانه این کاراکتر را هم تجربه کرد. صداپیشه این کاراکتر سعی کرده است که علاوه بر نشان دادن صدای جذابی از Spider-Man، صدای واقعی که زیر ماسک پنهان شده است را به ما نشان دهد.


بیشتر بخوانید: جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد


صداپیشگی Kassandra توسط Melissanthi Mahut در بازی Assassin’s Creed Odyssey

برای اولین بار در تاریخ سری بازی های Assassin’s Creed، امکان انتخاب بین دو کاراکتر با جنسیت مختلف به وجود آمد. در این بین کمپانی Ubisoft علاوه بر یک صداپیشه مرد برای بازی، باید به دنبال یک صداپیشه زن هم می بود. می توان گفت کمپانی Ubisoft در انتخاب بهترین صداپیشه برای کاراکتر مونث بازی، موفق بوده است و در واقع می توان گفت بهترین صداپیشه این بازی Melissanthi Mahut است.

صداپیشگی Conner توسط Bryan Dechart در بازی Detroit Become Human

می توان گفت یکی از نقطه قوت های بازی زیبای Detroit Become Human، صداپیشگی Conner توسط Bryan Dechart می باشد که باعث جذابیت بیشتر این بازی شده است. صدای خاص این صداپیشه باعث شده که شخصیت Conner در اوایل بازی یک شخصیت بی روح باشد ولی در طول زمان با توجه به تصمیماتی که درون بازی می گیرید، شخصیت این کاراکتر تغییر می کند، شما می توان تغییر شخصیت را هم در تن صدای این کاراکتر احساس کنید. بی شک یکی از بهترین صدا های درون بازی مربوط به این صدا پیشه می باشد.

صداپیشگی Dutch Van Der Linde توسط Benjamin Byron Davis در بازی Red Dead Redemption 2

Dutch Van der Linde لیدر گنگ داخل بازی Red Dead Redemption 2 که John Martson و Arthur Morgan عضوی از آن هستند، می باشد. شخصیت داخل بازی این کاراکتر، فردی است مطمئن و با اعتماد به نفس بالا که از تغییر دنیای بیرون اطلاعی ندارد و نمی خواهد نوع و روش زندگی خود را تغییر دهد. با توجه به این جزئیات می توان گفت که انتخاب Benjamin Byron Davis برای صداپشگی بسیار مناسب این کاراکتر هست.

 


بیشتر خوانید:

آپدیت آذرماه بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

ویدیو: تبلیغات شخصیت کانر در بازی Detroit: Become Human

مد Make it count برای Red Dead Redemption 2

فروش جهانی Xbox One به ۴۰ میلیون نسخه رسید

آپدیت ۶.۲۰ کنسول PS4 منتشر شد

منبع:

Twinfinite

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات