فروش جهانی Xbox One به ۴۰ میلیون نسخه رسید

فروش جهانی Xbox One به ۴۰ میلیون نسخه رسید

پیمان ادیب ۲۲ آذر ۱۳۹۷ نظرات

فروش جهانی کنسول خانگی نسل هشتمی Xbox One کمپانی Microsoft، از مرض ۴۰ میلیون عبور کرده است. باگیمر همراه باشید.

 

فروش جهانی Xbox One به ۴۰ میلیون نسخه رسید

این کنسول بازی طبق تخمین ها تا به حال ۴۰,۰۲۰,۷۱۳ نسخه به فروش رسیده و همچنین تا تاریخ ۳ نوامبر برای این کنسول بازی ۲۶۸,۹۶۹,۶۱۸ بازی به فروش رسیده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی، این کنسول در آمریکا با فروش ۲۲,۵۳۹,۴۱۱ نسخه در رده اول (۵۶%)،با فروش ۱۰,۸۷۷,۹۱۲ نسخه در اروپا در رده دوم (۲۷%) و با فروش ۱۰۱,۴۸۳ نسخه در ژاپن (۰.۳%)، تعداد فروش های خود را در این نقاط ثبت کرده است.

همچنین در اروپا،این کنسول ۴,۴۷۲,۸۷۷ نسخه در انگلیس، ۱,۳۱۱,۴۶۷ نسخه در آلمان و ۱,۵۵۴,۹۶۸ نسخه در فرانسه فروش داسته است. در بررسی بازی هایی با بیشترین فروش، ۵ بازی فروش بیشتر از ۵ میلیون نسخه داشته و ۳۶ بازی فروش بیشتر از ۲ میلیون نسخه دارند. همچنین ۷۳ بازی با فروش بیشتر از ۱ میلیون نسخه بیشترین تعداد فروش را به خود اختصاص داده اند.


بیشتر بخوانید: جزئیات آپدیت کنسول Xbox One در ماه نوامبر ۲۰۱۸


بازی Grand Theft Auto V با فروش ۸.۳۱ میلیون نسخه در جایگاه پر فروش ترین بازی این کنسول قرار دارد. بازی های Call of Duty: Black Ops 3 با فروش ۷.۳۲ میلیون نسخه و Call of Duty: WWII با فروش ۶.۱۷ میلیون نسخه در جایگاه های بعدی قرار دارند.

بازی Halo 5: Guardians پر فروش ترین بازی اول شخص با ۴.۹۸ میلیون نسخه، Minecraft با ۴.۷۹ میلیون نسخه، Forza Horizon 3 با ۳.۹۱ میلیون نسخه، Gears of War: Ultimate Edition با ۳.۶۱ میلیون نسخه و Halo: The Master Chief Collection با ۳.۴۴ میلیون نسخه در جایگاه های بعدی قرار دارند.

 


بیشتر بخوانید:

فروش مجموعه Batman: Arkham برای Xbox One

جزئیات آپدیت کنسول Xbox One در ماه نوامبر ۲۰۱۸

X018: بازی‌های Xbox One با قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد

آپدیت مهرماه کنسول Xbox One منتشر شد

ویدیو: پیشرفت گرافیکی نسخه Xbox One X بازی Shadow of The Tomb Raider

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات