ویدیو: شخصیت نیگان به بازی Tekken 7 اضافه شد

ویدیو: شخصیت نیگان به بازی Tekken 7 اضافه شد

احمد هاتفی ۱۲ آذر ۱۳۹۷ نظرات

روز گذشته، طی تور جهانی ۲۰۱۸ Tekken، شخصیت نیگان به طور کامل معرفی شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

شخصیت نیگان به بازی Tekken 7 اضافه شد

Tekken World Tour مهمترین رویداد تکن است که هرساله در اوایل ماه دسامبر برگزار می شود. مسابقات نهایی بامداد امروز برگزار شده و شخصیت های جدید فصل دوم به طور کامل ارائه رونمایی شده اند.

شاید تعداد کمی شخصیت نیگان را نشناسند. Negan یکی از محبوب ترین شخصیت های سری The Walking Dead است که اخیرا در بازی Tekken 7 حضور پیدا کرده است.

در ویدیویی که برای معرفی این شخصیت در نظر گرفته شده است، فضای ویدیو محیطی است که نیگان در جریان سریال The Walking Dead، ریک و دوستانش را به اسارت گرفته بود.

Tekken 7 , The Walking Dead , Tekken , Negan , Evo 2018 , شخصیت جدید بازی Tekken 7 , کاراکتر جدید بازی Tekken 7 , کاراکتر جدید Tekken 7

Tekken 7

در این ویدیو شاهد عملکرد و نحوه مبارزه نیگان هستیم. وی می تواند ضربات ترکیبی و کمبوهای جالبی را با چوب دستی خود به دشمنان وارد کند. همچنین Rage Art وی ضربه سنگینی است که می تواند آسیب زیادی را به حریف وارد کند.

طی مسابقات Evo 2018، دو کارکتر از ۶ کاراکتر Season Pass فصل دوم به نام‌ های آنا ویلیامز و لی وولانگ در دسترس قرار گرفتند. همچنین از دیگر کاراکترهای فصل دوم بازی Tekken 7 می‌ توان به جولیا، آمور کینگ و ماردوک اشاره کرد.

در ادامه می توانید تریلر شخصیت نیگان را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: معرفی شخصیت جدید بازی Tekken 7

تحلیل تمامی کاراکترهای بازی Tekken 7

ویدیو: مبارزه شاهین و Lars در بازی Tekken 7

تصویر جدید بازی Halo Infinite

نظرات منفی بازیکنان نسبت به Artifact در Steam

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات