نظرات منفی بازیکنان نسبت به Artifact در Steam

نظرات منفی بازیکنان نسبت به Artifact در Steam

پیمان ادیب ۱۰ آذر ۱۳۹۷ نظرات

نظرات منفی بازیکنان نسبت به Artifact باعث شده تا این بازی نمرات خوبی را از نظر بازیکنان در Steam کسب نکند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

نظرات منفی بازیکنان نسبت به Artifact در Steam

بازی Artifact حدودا دو روز است که منتشر شده است ولی تا به الآن ۱۵۰۰ نظر منفی نسبت به این بازی در Steam به ثبت رسیده است. وقتی نظرات منفی کاربران را بررسی می کنیم متوجه می شویم که اکثرا به خاطر پرداخت های درون بازی است. بعضی از کارت های درون بازی حتی از خود بازی ها گران تر هستند، برای مثال کارت مربوط به هیرو Axe،قیمتی حدود ۲۱ دلار دارد در حالی که قیمت خرید بازی ۱۹ دلار است!

کاربری به اسم Alixey که نظرش ۴۴۰۰ بار لایک شده است درباره این بازی می گوید:

«Artifact یک بازی کارت بسیار عالی است ولی نقص بسیار مهمی دارد آن هم پرداخت های درون برنامه ای است. گیم پلی و مکانیزم بازی بسیار خوب طراحی شده اند که باعث شده این ژانر بازی و تجربه کلی از آن نسبت به بقیه متفاوت باشد ولی هزینه پرداخت های درون بازی به قدری خوب نیست که بتوان لذت کامل این بازی را برد.»

نظر مثبت این بازی که بیشترین لایک را دارد، درباره این بازی نوشته:

«”الان نوبت من است که قوی ترین کارتم را که کارت اعتباری و بانکی ام است را بازی کنم.»

همچنین فردی به اسم Ville Kikku درباره قیمت کلی این بازه چنین نوشته است:

«ارزش کلی برای خرید تمامی کارت های بازی چیزی حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ دلار در هفته های اول انتشار بازی خواهد بود، در روز های اول انتشار احتمالا قیمت از این هم بالاتر باشد، این قیمت زیاد احتمالا به خاطر بازیکنانی است که بدون توجه به قیمت ها و برای کامل کردن کلکسیون خود حاضر هستند کارت ها را به هر قیمتی بخرند. همچنین شما همچنین می توانید کارت هایی که خریده اید و نیاز ندارید را بفروشید.»

این بازی هم اکنون توانسته است ۶۰,۰۰۰ بازیکن جذب کند.

 


بیشتر بخوانید :

Artifact بازی کارت Dota 2 منتشر شد

شروع مسابقات پاییزی DOTA 2 در سال ۲۰۱۸

گیم‌تیوب: رمپیج های دیدنی بازی Dota 2

نقد و بررسی بازی Dota 2 – لطفا عاشق شوید!

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات