ویدیو: حالت جدید بخش آنلاین بازی Hitman 2

ویدیو: حالت جدید بخش آنلاین بازی Hitman 2

احمد هاتفی ۲۱ مهر ۱۳۹۷ نظرات

استودیو IO Interactive به تازگی تریلری منتشر کرده است که عضو جدیدی از بخش آنلاین بازی Hitman 2 را معرفی می کند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Hitman 2 یکی از مرد انتظارترین بازی های ۲۰۱۸ می باشد که قرار است باری دیگر حس و حال خفن مخفی کاری را با آن تجربه کنیم. طی اخبار جدید این بازی، تریلری منتشر شده است که حالت Ghost را معرفی می کند.

حالت Ghost جزوی از بخش آنلاین بازی محسوب می‌ شود که در آن دو بازیکن به طور همزمان به بازی فرستاده می شوند و هدفی را برای کشتن مشخص می شود. هر بازیکنی که بتواند زودتر فرد مورد نظر را پیدا کرده و از پا درآورد، امتیاز مرحله را بدست می آورد.

Agent 47٬ Hitman٬ Hitman 2٬ Io-Interactive٬ Warner Bros. Interactive٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی هیتمن ۲۰۱۷٬ بازی هیتمن 2018٬

پس از کشته شدن هر هدف، فرد دیگری به عنوان هدف جدید مشخص می‌ شود و هر بازیکنی که زودتر بتواند پنج نفر را بی‌ سروصدا شکار کند، برنده بخش Ghost بازی خواهد بود.

این حالت به این اسانی که گفتم پیش نخواهد رفت، چرا که باید سعی کنید تمام نکات مخفی کاری را راعایت کنید و طوری پیش روی کنید که تحت تعقیب قرار نگیرید و دیده نشوید.

 

داستان بازی هیتمن ۲ حول یک مسابقه اتومبیلرانی می باشد که قرار است یکی از شرکت کنندگان را از بین ببریم. البته علاوه بر این در بازی مراحل فرعی هم تعبیه شده اند.

بازی Hitman 2 در تاریخ ۲۲ آبان ماه برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: ابزار کشنده در بازی Hitman 2

ویدیو: تریلر جدید بازی Hitman 2 با محوریت منطقه Santa Fortuna

ویدیو: تریلر جدید بازی Hitman 2 با محوریت ماموریت‌ها

Pax West 2018: محیط جنگلی بازی Hitman 2

بازی Hitman 2 معرفی شد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات