ویدیو: تریلر جدید بازی Hitman 2 با محوریت منطقه Santa Fortuna

ویدیو: تریلر جدید بازی Hitman 2 با محوریت منطقه Santa Fortuna

احمد هاتفی ۰۴ مهر ۱۳۹۷ نظرات

بخش سرگرمی های تعاملی کمپانی Warner Bros. Interactive به تازگی تریلری از بازی Hitman 2 منتشر کرده است که منطقه Santa Fortuna موجود در این عنوان را نمایش می دهد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

در ویدیو جدید بازی هیتمن ۲، شاهد معرفی کامل محیط Santa Fortuna، هستیم. دهکده‌ Santa Fortuna، منطقه‌ ای ساکت و آرام در کشور کلمبیا به حساب می‌ آید که به نظر می‌ رسد فعالیت هایی مخفی در دل آن نهفته است.

گروه «کارتل دلگادو»، در این دهکده مشغول انجام کارهای مختلفی است و مامور ۴۷، در جریان یکی از ماموریت‌ های خود باید وارد دهکده Santa Fortuna شود و سه رهبر کارتل دلگادو را از پای درآورد.

 

مامور ۴۷ به کمک مهارت‌ هایی که دارد و همچنین با کمک گرفتن از محیط، می‌ تواند به اشکال مختلفی اعضای باند دلگادو را از میان بردارد.

همچنین در محیط Santa Fortuna راه‌ های مخفی مختلفی تعبیه شده است تا بازیکنان بتوانند از آن‌ ها برای رسیدن به نقاط مختلف عمارت دلگادو و سایر بخش‌ ها استفاده کنند.

Agent 47٬ Hitman٬ Hitman 2٬ Io-Interactive٬ Warner Bros. Interactive٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی هیتمن ۲۰۱۷٬

Hitman 2

 

Santa Fortuna محیطی جنگلی می باشد و بازیکنان می‌ توانند توسط شاخ و برگ‌ ها مخفی شوند تا دشمنان نتوانند وی را شناسایی یا پیدا کنند.

Santa Fortuna یکی از ۶ منطقه‌ جدید بازی Hitman 2 است. همچنین تمامی مناطق بازی Hitman سال ۲۰۱۶ که شامل پاریس، ساپینزا، مراکش، بانکوک، کلرادو و هوکایدو می‌ شوند نیز در قالب بسته الحاقی Hitman Legacy Pack در بازی Hitman 2 قرار دارند.

بازی Hitman 2 در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر جدید بازی Hitman 2 با محوریت ماموریت‌ها

Pax West 2018: محیط جنگلی بازی Hitman 2

بازی Hitman 2 معرفی شد

آخرین Elusive Target بازی Hitman در سال ۲۰۱۶ مشخص شد

تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 گسترش یافت

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات