حجم بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

حجم بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

احمد هاتفی ۰۶ مهر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی تصویری از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است که نشان می دهد این عنوان هنگام نصب بر روی کنسول باید ۱۰۵ گیگابایت فضای خالی در اختیار داشته باشد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و بررسی فیلم و هم چنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

این هفته اخبار مختلفی از بازی Red Dead Redemption 2 در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است که یکی از آن ها معرفی باندل PS4 Pro این عنوان بود.

پس از معرفی باندل تصویری از پشت جعبه کنسول منتشر شده است که نشان می دهد بازی Red Dead Redemption 2 چیزی حدود ۱۰۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد و از این جا می توان گفت که باز هم با عنوانی پرجزئیات و بسیار با کیفیت روبرو هستیم.

این عدد روی بسته‌ بندی نسخه‌ ی PS4 Pro بازی دیده شده و دارندگان Xbox One معمولی و حتی پلی استشین ۴ هم احتمالا باید چنین فضای خالی را برای نصب بازی در اختیار داشته باشند.

PS4٬ PS4 Pro٬ RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ باندل Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

 

علاوه بر حجم بازی، بخشی از نوشته های روی بسته‌ بندی این بازی، به قسمت آنلاین آن که به‌ تازگی معرفی شده اشاره دارد و ظاهرا این بازی از حضور ۳۲ بازیکن در نقشه به شکل همزمان پشتیبانی خواهد کرد؛ یعنی دو بازیکن بیشتر از بازی GTA Online که حضور ۳۰ نفر را پشتیبانی می‌ کرد.

همچنین نسخه پلی استیشن ۴ بازی Red Dead Redemption 2 محتوای انحصاری ۳۰ روزه دریافت خواهد کرد که پس از آن برای دیگر پلتفرم‌ ها منتشر خواهد شد.

پس از انتظار چند ساله، بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ماه منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

باندل Red Dead Redemption 2 کنسول PS4 Pro معرفی شد

اطلاعات اولیه بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2

تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2

نسخه کلکسیونی بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات