بازی های رایگان ماه اکتبر ۲۰۱۹ PS Plus

بازی های رایگان ماه اکتبر ۲۰۱۹ PS Plus

پیمان ادیب ۰۳ مهر ۱۳۹۸ نظرات

Sony طبق برنامه هر ماهه خود، ۲ بازی رایگان را قرار است به مدت رایگان در اختیار دارندگان PS Plus قرار دهد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی های رایگان ماه اکتبر ۲۰۱۹ PS Plus

کمپانی Sony هر ماه ۲ بازی را به صورت رایگان در اختیار افرادی قرار می دهد که اشتراک PS Plus داشته باشند، طبق این برنامه در ماه اکتبر نیز شاهد معرفی دو بازی برای PS Plus هستیم.

در این ماه قرار است دو بازی The Last of Us Remastered و MLB The Show 19 به صورت رایگان و به مدت ۱ ماه در اختیار دارندگان سرویس PS Plus باشد، هر دو این بازی ها در سال هایی که منتشر شده اند توانسته اند نمرات خوبی را به خود اختصاص دهند.

بازی The Last of Us Remastered

بازی The Last of Us Remastered


بیشتر بدانید: ویژگی New Game Plus برای بازی Days Gone منتشر خواهد شد


البته از بین این دو بازی The Last of Us Remastered کمی جذاب تر به نظر می رسد چون که قرار است در ماه های آینده شاهد انتشار این بازی برای پلتفرم PS4 باشیم، پس اگر قرار باشد نسخه دوم این بازی را انجام دهید بهتر است از این موقعیت استفاده کنید و داستان بازی The Last of Us Remastered را انجام دهید.

بازی MLB The Show 19 نیز یک بازی بر اساس بازی بیسبال است که امسال منتشر شده است، این بازی نیز توسط Sony عرضه و معرفی شده که در ۲ حالت تک نفره و آنلاین موجود می باشد.

بازی MLB The Show 19

بازی MLB The Show 19

اگر شما به این بازی علاقه دارید باید بگوییم که باید این بازی را امتحان کنید، سری بازی های MBL The Show تنها برای طرفداران بازی بیسبال ساخته شده اند که بسیار سرگرم کننده می باشند.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات