بازی‌های رایگان ماه ژانویه PlayStation Plus

بازی‌های رایگان ماه ژانویه PlayStation Plus

پیمان ادیب ۰۷ دی ۱۳۹۷ نظرات

هر ماه PlayStation Plus بازی هایی را به صورت رایگان برای بازیکنان قرار می دهد و لیست بازی های رایگان برای اولین ماه سال ۲۰۱۹ اعلام شده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی‌های رایگان ماه ژانویه PlayStation Plus

بازی های رایگان برای ماه ژانویه از تاریخ ۱ ژانویه تا ۵ فوریه قابل دسترسی خواهد بود. اولین بازی از سری بازی های رایگان ماه آینده، بازی Steep است.

بازی Steep در واقع یک شبیه ساز ورزش های زمستانی است که شما در آن قادر به اسکی کردن، پرواز کردن با لباس مخصوص، اسکی با SnowBoard و… هستید. شما می توانید این ماه این بازی را به صورت رایگان بازی کنید ولی اگر قصد خرید این بازی را داشته باشید، می توانید از طریق PlayStation Store اقدام کنید. قیمت این بازی ۲۹.۹۹ دلار است.

بازی بعدی که در این لیست قرار دارد بازی Portal Knights می باشد. این بازی حدود یک و نیمسال پیش عرضه شد و امتیاز خوبی هم از منتقدان دریافت کرد و هم اکنون در PlayStation Store موفق به کسب ۴.۵ ستاره از ۵ ستاره شده است. شما در این بازی می توانید ازبین ۳ کاراکتر بازی که هر کدام ویژگی ها خاص خود را دارند بازی کنید.


بیشتر بدانید: معرفی PlayStation VR Mega Pack Bundle


اسم این ۳ کاراکتر Warrior ,Mage و Ranger هست.شما می توانید در این بازی تجهیزات خاص خود را بسازید و اسلحه های متفاوت و خاصی درست کنید تا بتوانید به جنگ دشمنان خود بروید. این بازی از شروع سال جدید تا ۵ فوریه رایگان است، قیمت این بازی در PlayStation Store از Steep کمتر و ۱۹.۹۹ دلار است.

بازی های رایگان این ماه شامل این بازی ها هم هستند:

  • Zone of the Enders HD Collection برای PS3
  • Amplitude برای PS3
  • Fallen Legion: Flames of Rebellion برای PS Vita و PS4
  • Super Mutant Alien Assault برای PS Vita

همچنین برای طرفداران و بازیکنان WarFrame، گروه سازنده این بازی یک پک مخصوص برای سال جدید به بازیکنان پیشنهاد می دهند که شامل ۱۰۰ پلاتینوم، ۱۰۰،۰۰۰ پول درون بازی، Quanta، Quanta Obsidian Skin و افزایش دهنده مقدار Affinity و Credit کسب شده برای ۷ روز است.

این پک فقط مخصوص بازیکنانی است که PlayStation Plus برای اکانت آنها فعال است. این پک برای بازیکنان این بازی تا تاریخ ۱۵ ژانویه رایگان است.

 


بیشتر بخوانید:

برترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ از نگاه گیمر

واحد پول Anthem مشخص شد

حجم بازی Kingdom Hearts III بر روی کنسول PS4

بازی Red Dead Redemption 2 همچنان در صدر چارت انگلستان

اضافه شدن مرحله های سخت بازی Celeste در ۲۰۱۹

منبع:

PlayStation

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات