بازی های رایگان ماه سپتامبر ۲۰۱۹ PS Plus

بازی های رایگان ماه سپتامبر ۲۰۱۹ PS Plus

پیمان ادیب ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

طبق عادت کمپانی Sony هر ماه دو عدد بازی به صورت رایگان و به مدت یک ماه در دسترس کاربرانی با اشتراک PS Plus قرار می گیرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی های رایگان ماه سپتامبر ۲۰۱۹ PS Plus

هر ماه کمپانی Sony دو عدد بازی را به صورت رایگان در اختیار کاربرانی قرار می دهد که اشتراک PS Plus داشته باشند، بازی های رایگان این اشتراک تنها بر روی PS4 قابل اجرا هستند و چند وقتی است که این کمپانی بازی های رایگان ماهانه خود را بر روی این کنسول نگه داشته است.

دلیل اینکه این کمپانی بازی ها را به مدت یک ماه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد این است که بازیکنان بتوانند تجربه ای جدید در دنیای بازی داشته باشند و اگر از بازی خوششان آمد، بازی را خریداری کرده و ادامه دهند.


بیشتر بدانید: تاریخ لانچ EA Access برای PS4 مشخص شد


تمامی کار هایی که در بازی های رایگان ماهانه انجام می دهید ذخیره می شود و بعدا ها اگر بازی را خریداری کنید می توانید از جایی که بازی را رها کرده اید ادامه دهید.

بازی های رایگان PlayStation Plus ماه سپتامبر 2019

بازی های رایگان PlayStation Plus ماه سپتامبر ۲۰۱۹

این ماه نیز Sony با دو بازی محبوب به استقبال کاربران آمده است. ۲ بازی معرفی شده برای این ماه به عنوان بازی های رایگان Darksiders 3 و Batman: Arkham Knight می باشند.

هر دو این بازی ها از نظر کاربران بسیار جذاب بوده اند و اگر شما نیز قصد دارید تا تجربه ای جدید همراه با داستانی متفاوت به دست آورید، بازی های رایگان این ماه PlayStation Plus را از دست ندهید.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات