موشکافی تریلر فیلم Breaking Bad: El Camino

موشکافی تریلر فیلم Breaking Bad: El Camino

امیر پورمحمد ۰۲ مهر ۱۳۹۸ نظرات

آیا شخصیت والتر وایت (Walter White) پس از آخرین قسمت سریال زنده است و شاهد حضور او در فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie خواهیم بود. با موشکافی فیلم El Camino همراه گیمر باشید.

 

موشکافی تریلر فیلم Breaking Bad: El Camino

چند هفته قبل بود که یک تیزر کوتاه از یک فیلم مرموز منتشر شد که گویا مربوط به فیلمی سینمایی از دنیای سینمایی سریال بریکینگ بد بود. این تیزر به قدری کوتاه و گنگ بود که پس از توضیحات شرکت سازنده اثر یعنی شبکه تلویزیونی نتفلیکس (Netflix) بود که تازه فهمیدیم که یک فیلم سینمایی بلند از دنیای سینمایی سریال برکینگ بد (Breaking Bad) که در سال ۲۰۱۳ فصل آخرش از شبکه تلویزیونی ای ام سی (AMC) منتشر شده است قرار است منتشر شود.

بله درست است شبکه نتفلیکس واقعاً در حال حاضر دارای حق انحصار نیمی از آثار سریالی می باشد. حتی حق امتیاز اثر محبوبی همچون بریکینگ بد نیز به این شرکت تعلق یافته است.

سریال بریکینگ بد که حدود شش سال قبل به پایان رسیده است را می توان جز پنج سریال پر طرفدار جهان دانست که چند سالی نیز در رتبه اول سایت IMDb قرار داشت.

سریال Breaking Bad

سریال Breaking Bad

به حر حال با توجه به این تیز مرموز و کوتاه چیز زیادی از محتوا و داستان فیلم را نمی توان به دست آورد. چند روز قبل بود که یک تیزر کوتاه دیگر از این فیلم منتشر شد. این تیزر باز هم به قدری کوتاه بود که به یک چشم بر هم زدن تمام می شد. تنهاترین چیزی که از آن می توان به دست آورد، حضور آقای آرون پال (Aaron Paul) در فیلم سینمایی بود که آن هم چندی قبل به صورت رسمی توسط شبکه نتفلیکس تائید شده بود. دومین تیزر کوتاه این فیلم را می توانید در ادامه مشاهده کنید.


بیشتر بدانید: تریلر فیلم سینمایی Breaking Bad


می توان گفت حتی پس از انتشار دو تیزر باز هم چیز زیادی در دست طرفداران برای جر و بحث وجود نداشت تا این که روز گذشته تریلر اصلی و بلندی از این فیلم سینمایی منتشر شد.

با توجه به این تریلر گویا شخصیت جسی پینکمن (Jesse Pinkman) باری دیگر به پرده نقره ای باز خواهد گشت و این فیلم سینمایی به طور کامل به بررسی سرگذشت این شخصیت پس از اتفاقات سریال اصلی خواهد پرداخت. با توجه به مصاحبه ای نیز که با آقای آرون پال بازیگر نقش جسی پینکمن شده است، داستان سریال بر روی شخصیت جسی و سرگذشت او پس از کشته شدن شخصیت والتر وایت و فرار جسی از دست تبهکاران خواهد پرداخت.

داستان فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie

داستان فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie

با توجه به ای تریلر منتشره داستان این فیلم سینمایی روایت کننده سرگذشت شخصیت جسی پس از وقایع سریال اصلی خواهد بود. اکنون که جسی پس از شکنجه‌های تبهکاران برای ساخت مواد مخدر برای آن‌ها رها شده است، به دنبال آرامش است. او که خود را به زور به خانه یکی از دوستانش می رساند پس از گذشت چند روز متوجه می شود پلیس ارتباط او با کارتل مواد مخدر را کشف کرده است و اکنون او مظنون اصلی کشتار دسته جمعی است که آقای والتر وایت برای نجات دادن جان او به راه انداخته است. از همین رو جسی مجبور است بار دیگر وارد بازار رقابت شود تا بتواند کارهای خود را راست ریس کند. ولی اتفاقات آن گونه که او انتظار دارد پیش نمی رود و…


بیشتر بدانید: موشکافی تریلر فیلم Joker


تا اینجا این تریلر آنچه را که طرفداران خواستار آن بوده اند را بی چون چرا تحویل داده است. ولی فقط طرفداران واقعی سریال اصلی می دانند که هیچ گاه نباید داستان‌های این دنیای سینمایی را دست کم گرفت، همیشه یک راز و غافل گیری بزرگ در انتها وجود دارد که باعث می شود دود از کله تان بلند شود.

آیا شخصیت والتر وایت زده است؟

آیا شخصیت والتر وایت زده است؟

از همین رو این تریلر که در ادامه نیز می توانید آن را مشاهده کنید، یک راز و نکته مرموز دیگر را در خود جای داده است. در حال حاضر این نکته مرموز به صورت نجومی در چت روم‌های طرفداران این دنیای سینمایی در حال بررسی و نقد است. خوب بهتر است اول تریلر را تماشا کنید و سپس ادامه مطلب را بخوانید.

آیا شما هم آنچه را که من در انتهای تریلر شنیدم را شنیدید؟

بله درست است. در انتهای این تریلر یک فرد مرموز که فقط پشت سر او را می بینیم رو به جسی می کند و می گوید، آماده ای؟

آن هم با صدای شخصیت اصلی سریال یعنی آقای والتر وایت!

خوب باید منطقی بود تا کنون در تمام آثار ساخته شده که ارتباطی با دنیای سینمایی برکینگ بد دارند همچون سریال جانبی بهتر است با ساول تماس بگیرید (Better Call Saul) هیچ گاه شاهد حرفی یا صحنه ای از قبر یا جسد بی جان والتر نبوده ایم.

سریال جانبی Better Call Saul

سریال جانبی Better Call Saul

همان گونه که می دانید در قسمت آخر سریال دیدیم که آقای والتر به علت تیری که خورده بود پس از مدتی بر روی زمین افتاد. خوب شاید او به خاطر خونی که از دست داده بود از هوش رفته است. جالب آن است که دقیق پس از افتادن او بر روی زمین تیم ضربت پلیس و اف بی ای وارد صحنه می شوند. به این معنی که بی شک اگر او حتی وارد شوک هم شده باشد یک تیم احیا در میان این همه افراد وارد شده در صحنه وجود خواهد داشت که او را زنده کند.


بیشتر بدانید: زمان انتشار فصل چهارم سریال Better Call Saul مشخص شد


علاوه بر این سکانس پایانی در سریال که تئوری زنده بودن شخصیت والتر وایت را تقویت می کند، در صحنه دیگری از این تریلر می بینیم که یک فرد تاس (مشخصه اصلی قیافه والتر) در کنار جسی ایستاده است. جالب آن که این سکانس به صورت فوکوس خارج از صحنه و به صورت تار ساخته شده است. یعنی یک نکته مرموز دیگر در این صحنه وجود دارد که چهره‌ها به صورت کامل مشخص نشده اند.

خوب تا کنون هیچ کسی به صورت رسمی یا غیر رسمی (شایعه منتشره از شبکه نتفلیکس) این خبر را نه تائید کرده است و تکذیب. در نتیجه می توان امید وار بود که آقای والتر وایت هنوز هم زنده است و در فیلم حضور خواهد داشت.

حال باید منتظر بود و دید چه اطلاعات بیشتر در مورد فیلم در آینده منتشر خواهد شد که جوابی قطعی بر این سؤال خواهد بود.

 

کارگردان: Vince Gilligan

تهیه کننده: Vince Gilligan ،Mark Johnson و Melissa Bernstein

نویسنده: Vince Gilligan

ستارگان: Aaron Paul

بودجه ساخت: اعلام نشده است

تاریخ اکران: ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

 

 دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات