ویدیو: تریلر فیلم سینمایی Breaking Bad

ویدیو: تریلر فیلم سینمایی Breaking Bad

امیر پورمحمد ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بررسی اطلاعات منتشره در مورد فیلم سینمایی Breaking Bad که ادامه ای بر داستان سریال خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر فیلم سینمایی Breaking Bad

چندی ماه قبل بود که خبر خریداری حق امتیاز دنیای سینمایی Breaking Bad توسط شبکه تلویزیونی نتفلیکس (Netflix) منتشر شد. گویا تمام صنعت سینما در حال تقسیم میان شبکه نتفلیکس و کمپانی دیزنی (Disney) است.


بیشتر بدانید: تریلر سریال Witcher منتشر شد


به هر حال این خریداری حق امتیاز سریال Breaking Bad توسط شبکه نتفلیکس که حدوداً شش سال پیش از شبکه تلویزیونی ای ام سی (AMC) منتشر شده بود، گویای ادامه یافتن داستان این سریال بود. لازم به ذکر است خود شبکه ای ام سی نیز در ادامه موفقیت سریال اصلی، اسپینافی با نام بهتر است با سال تماس بگیرید (Better Call Saul) را نیز منتشر کرد که به موفقیت نسبی بالایی دست یافت.

سریال Breaking Bad ادامه خواهد یافت

سریال Breaking Bad ادامه خواهد یافت

البته این بار شبکه تلویزیونی نتفلیکس همه را غافل گیر کرد. با توجه به تریلر و اطلاعاتی که چندی قبل توسط شبکه نتفلیکس به صورت رسمی منتشر گشت، ادامه این دنیای سینمایی نه به صورت یک سریال اسپیناف بلکه به صورت یک فیلم سینمایی منتشر خواهد شد.


بیشتر بدانید: زمان انتشار فصل چهارم سریال Better Call Saul مشخص شد


این فیلم با نام کامل El Camino: A Breaking Bad Movie روایت کننده داستان زندگی جسی پینکمن (Jesse Pinkman) خواهد بود. داستان فیلم دقیقاً در ادامه اتفاقات فیلم به وقوع خواهد پیوست و تمرکز داستانی آن بر روی شخصیت جسی و اتفاقاتی که پس از فرار کردنش به وقوع می پیوندد خواهد بود. شخصیت جسی پینکمن را می توان دومین نقش اصلی سریال Breaking Bad دانست که با همکاری والتر وایت، تمام داستان سریال را رقم زده اند.

شخصیت Jesse Pinkman در سریال Breaking Bad

شخصیت Jesse Pinkman در سریال Breaking Bad

در متنی که شبکه نتفلیکس در مورد محتوای داستانی این فیلم سینمای منتشر کرده است این گونه آمده است:

«در ادامه فرار جسی از دست تبهکاران و فداکاری که والتر برای او انجام داد، حال جسی باید با گذشته خود رو به رو شود تا بتواند زندگی خود را ادامه دهد.»

حضور آقای ارون پال (Aaron Paul) بازیگر نقش جسی در سریال اصلی تا کنون به صورت رسمی تائید گشته است ولی این گونه که به نظر می رسد هیچ خبری از بازیگران دیگر سریال اصلی در این فیلم سینمایی نیست. علاوه بر آقای ارون پال، که از سریال اصلی پا به فیلم گذاشته است، آقای وینس گیلیگان (Vince Gilligan) نویسنده و کارگردان سریال نیز در این فیلم در سمت کارگردان، نویسنده و تهیه کننده حضور خواهند داشت.

با توجه به اخبار منتشره این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۱ اکتبر امسال برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Vince Gilligan

تهیه کننده: Vince Gilligan ،Mark Johnson و Melissa Bernstein

نویسنده: Vince Gilligan

ستارگان: Aaron Paul

بودجه ساخت: اعلام نشده است

تاریخ اکران: ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات