حضور Aaron Paul در فصل سوم سریال Westworld

حضور Aaron Paul در فصل سوم سریال Westworld

امیر پورمحمد ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

آرون پال (Aaron Paul) بازیگر سریال بریکینگ بد (Breaking Bad) در فصل سوم سریال دنیای غرب (Westworld) حضور خواهد داشت. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به اخباری که از سوی عوامل سایت ددلاین (Deadline) منتشر شده است آقای آرون پاول قرار است به صورت یک نقش دائمی در سریال دنیای غرب حضور داشته باشد. البته تا کنون هیچ خبری رسمی مبنی بر این که آقای پاول چه نقشی را در این سریال ایفا خواهند کرد ارائه نشده است.

 

از آثار مهمی که آقای پاول در چند ساله اخیر در آن ها نقش آفرینی کرده است می توان به فیلم سینمایی نید فور اسپید (Need for Speed) که از روی سری بازی های ویدیویی با همین نام ساخته شده است اشاره کرد. البته نیاز به ذکر است که سریال بریکینگ بد سکوی پرتاب آقای پال در دنیای سینما بود. نقش آفرینی بی‌ نظیر وی در این سریال او را در میان طرفداران محبوب کرد. سریال یرگینگ بد روایت کننده داستان یک معلم شیمی بود که به خاطر بیماری سرطانی که داشت دست به ساخت مواد مخدر برای کسب در آمد برای خانواده اش زد و آقای پای نقش مقابل این معلم شیمی را در کل این سریال بر عهده داشت.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ شروع پخش فصل چهارم وست ورد,داستان سریال وست ورد,بازیگران سریال وست ورد,آرون پاول در سریال وست ورد,داستان سریال بریکینگ بد,سریال ,فصل چهارم وست ورد, Aaron Paul, Westworld, Breaking Bad, HBO

چندی پیش مدیر شبکه اچ بی او (HBO) یعنی شرکت سازنده سریال دنیای غرب با توجه به محتوای عجیب و نا متعارف این سریال در مصاحبه ای اعلام کرد که این سریال برای عموم مردم ساخته نشده است و نیازمند طرفدارانی خواص برای ادامه است. خوشبختانه این سریال از زمان پخش خود طرفداران به اصطلاح خواص خود را یافته است و از نظر بودجه مالی بی نیاز شده است ولی این حرکت جدید یعنی آوردن آقای ارون پاول به سریال به احتمال زیاد به علت جذب طرفداران بیشتر صورت گرفته است. به هر حال برای لذت بردن از این سریال زیبا با محتوای داستانی خواص نیازمند یک ذهن خلاق هستید چه با حضور هنر پیشه های مطرح سینما و چه بدون آن ها.

 

 


بیشتر بخوانید:

سریال Legion برای فصل سوم تمدید شد

نگاهی نزدیک به فیلم The Shape of Water – شکل آب

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات