جدیدترین گیم‌پلی بازی The Last of Us: Part II پشت درهای بسته منتشر شد

جدیدترین گیم‌پلی بازی The Last of Us: Part II پشت درهای بسته منتشر شد

احمد هاتفی ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

The Last of Us: Part II این روزها بسیار خبرساز بوده و حال اعلام شده است که گیم پلی جدید این عنوان به تازگی پشت درهای بسته به نمایش درآمده و احتمالا عموم به زودی می توانند تماشا کنند. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدترین گیم‌پلی بازی The Last of Us: Part II پشت درهای بسته منتشر شد

آخرین باری که گیم پلی The Last of Us: Part II منتشر شد شاهد به دردسر افتادن الی بودیم و وی را در حال ماجراجویی دیدیم. حال همه علاقه مندان به این شاهکار منتظر تریلر جدیدی هستند تا خبری از جوئل بگیرند و همچنین اطلاعات بیشتری بدست بیاورند.

خبر انتشار گیم پلی جدید را کاربری در توییتر اعلام کرده و گفته است که این بازی انحصاری پلی استیشن ۴ در جریان کنفرانس مدیران Game Stop امسال به تعدادی از حضار برگزیده نشان داده شده است.

وی در توییتی گفته است:

«آه خدای من! بازی The Last of Us Part II.»

وی در ادامه هیچ اشاره ای به مضمون این گیم پلی نداشته و سعی کرده از اسپویل این واقعه خودداری کند اما درباره اینکه «آیا این تریلر در معرض نمایش عموم قرار می‌گیرد» سوال شد، او در پاسخ گفت که به‌ زودی شاهد این امر خواهیم بود.


بیشتر بدانید: E3 2018: گیم‌پلی بازی The Last of Us 2


احتمالا این کلمه به‌ زودی به برهه‌ ای نزدیک‌ تر از ماه‌ های آتی اشاره دارد و این باعث دلگرمی طرفداران است که پس از مدت‌ ها می‌ توانند گیم‌ پلی جدیدی از بازی را تماشا کنند.

نظر شما درباره سرنوشت الی و جوئل در قسمت دوم The Last of Us چیست؟

منبع:

PushSquare

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات